Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ali Koç, Szalai transferi için görüştü
6
ATTILA SZALAI PLANI

Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'de gelecek oyuncular kadar gidecek oyuncular da büyük önem taşıyor. Sarı lacivertli takımda sezon sonu Attila Szalai'nin yüksek bir bonservis ücreti karşılığında satılarak, yeni transferlere bütçe oluşturması planlanıyor. (Takvim)

5
DÜNYANIN EN ZENGİN KULÜBÜ DE EKLENDİ

Sky Sports'un haberine göre, Chelsea ve Milan'ın yakından takip ettiği Attila Szalai için, West Ham United ve kulüp sahiplerinin maddi varlıklarına göre yapılan sıralamada dünyanın en zengin kulübü olan Newcastle United da eklendi.

4
CARLOS OLMAZSA SZALAI

Newcastle United'ın Sevilla'da forma giyen 45 milyon Euro piyasa değeri olan Brezilyalı stoper Diego Carlos'u transfer etmek istediği, bu transfer gerçekleşmezse Attila Szalai'yi transfer edeceği iddia edildi.

3
ALİ KOÇ FİYATI BELİRLEDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Attila Szalai için 20 milyon Euro fiyat belirlediği ve bu fiyatın altına Macar stoperi kesinlikle satmayacağı da haberin ayrıntılarında yer aldı.

2
PAZARLIKLAR BAŞLAYACAK

23 yaşındaki Attila Szalai için transfer pazarlıklarının çok yakın bir zamanda başlaması bekleniyor. Önceki gün Londra'dan İstanbul'a dönen Başkan Ali Koç'un Szalai için Chelsea, Newcastle ve West Ham'lı kurmaylarla görüştüğü de iddialar arasında yer alıyor

1
"YERİ NASIL DOLAR, BİLMİYORUM"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ise Szalai hakkında, "Attila Szalai gibi bir değeri verirsek, onun yerini nasıl dolduracağız bilmiyorum. Ama kulüp menfaatleri önemli. Buna yönetim karar verecek." dedi.