Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ali Gültiken: "Taraftarlar inanıyor"
6
ALİ GÜLTİKEN'DEN YORUMLAR
Spor yazarı Al Gültiken, Beşiktaş-Konyaspor maçının ardından değerlendirmelerde.
5
"SEZONUN ÖZETİ GİBİYDİ"
"Beşiktaş'ın maçtaki performansı bütün sezondaki performansının özeti gibiydi. Sezonun birçok maçında olduğu gibi yine topa sahip olan ve oyuna hükmeden taraf oldu. Rakibini baskı altına aldı, alan daralttı, pozisyonlar buldu ama maç bitiminde yine puan kaybı yaşadı."
4
"RAKİBİ OYUNDAN DÜŞÜREMİYOR"
"Genel olarak takımın isteğinde, arzusunda, coşkusunda bir sıkıntı yok. Bu maçta da yoktu. Fakat bu oyun amacının getirmesi gereken gol gelmeyince, skor avantajı sağlanamayınca oyun tamamen ele geçirilemiyor. Rakip ayakta kalıyor ve verdiğiniz kontratak pozisyonları da takımı ve oyunu zora sokuyor. Beşiktaş bu tür sıkıntıları bütün sezon boyunca birçok maçta yaşadı."
3
"YİNE SKOR GELMEDİ"
"Konyaspor, bu sezonun güçlü takımlarından biri olarak Beşiktaş'ın bu yöndeki eksikliklerini kullanarak maçta ayakta kalmayı başarabildi. Bu sezonun en sürpriz takımı oldular. Ama başarılarının tesadüf olmadığını da bütün sezon ortaya koydukları performanslardan biliyoruz. Dün akşam da bir benzerini izledik. Beşiktaş sezon boyunca skor olarak istediklerini alamadı."
2
"GENÇLER ÜMİT VERDİ"
"Zor ve sıkıntılı bir sezon oldu. Fakat bu zorluklar bazen fırsatları da ortaya çıkarır. Beşiktaş, sezonu kupasız bitirmiş olsa bile Serdar, Emirhan, Emre, Rıdvan ve Ersin gibi birçok genç oyuncuyla yeni bir pencere açtı. Bu pencereden de umut ışığı görünüyor."
1
"TARAFTAR İNANIYOR"
"Bunun yansımasını da Beşiktaş taraftarının bu oyunculara olan inanç ve coşkusunda gördük. Bu da az bir şey sayılmaz. İnanan taraftar futbolda çok şey demektir. "Sizi iter, ayağa kaldırır, destekler… Dün akşam bütün tribünler ortaya koydukları büyük destekle güvenlerini ortaya koydular.