Arama Logo

Alex de Souza ile Arda Güler buluştu
22
ALEX DE SOUZA SAMANDIRA'DA
Fenerbahçe'nin Brezilyalı eski efsane futbolcusu Alex de Souza, sarı-lacivertlilerin idmanını takip etti.
ALEX DE SOUZA SAMANDIRA'DA
21
OĞLU FELIPE İLE GELDİ

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Alex'in, oğlu Felipe ile Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne gelerek takımı ziyaret ettiği belirtildi.

OĞLU FELIPE İLE GELDİ
20
DESTEKLERİNİ İLETTİ

Alex'in, bir süre antrenmanı takip ettiği ve takıma desteklerini ileterek moral verdiği de ifade edildi.

DESTEKLERİNİ İLETTİ
19
"BURADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM"
“Burada olmak her zaman çok güzel. Burada olduğum için çok mutluyum ve çok istekliyim." diyen Alex, oğlu Felipe içinse ,”Biz buradan ayrıldığımızda iki yaşındaydı. Burayı az hatırlıyor. Ona burada çocukken neler yaptığını hatırlattım. O da burada olmaktan dolayı çok mutlu.” diye konuştu.
\
18
ARDA'YA ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Arda Güler’in daha iyisini yapabileceğini belirten Alex, “Onu oynarken gördüğüm zaman çok mutlu oluyorum. Özellikle solak oyuncular her zaman çok hoşuma gitmiştir. Bu genç yaşta A takımda oynuyor olmasından dolayı daha da mutlu oluyorum. Potansiyelini görüyorum bu şekilde yoluna devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Önemli olan onun mutlu bir şekilde oyunundan keyif alarak çalışmalarını devam ettirmesi. Ben burada güzel bir tarih yaşadım. Onun daha da iyisini yapabileceğini düşünüyorum. Bu şekilde devam etmesi gerekiyor. (Gol sevinçleri bile aynı) Aynı şekilde devam etsin.” dedi.
ARDA'YA ÖVGÜ DOLU SÖZLER
17
"ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ ONU İZLİYORUM"
Arda Güler ise, “Çok heyecanlıyım. Çocukluğumdan beri izlediğim kaptanla beraberiz. Oğlu ile benim fotoğrafımı çekti. Çok duygulandım. Çok heyecanlıyım. Gol sevinçlerimiz, belki stillerimiz benziyor. Çocukluğumdan beri çok izledim. Belki hafızama kazındı. (Alex gibi futbolcu olmak hayalin var mı?) Tabii ki. Her zaman. Attığı gollerde ne kadar mutlu olduğumu, gidişinde ne kara ağladığımı hatırlıyorum. Çok değişik hisler.” dedi.
\
16
"YENİ ALEX OLMAK İSTİYORUM"
İmzalı çubuklu formayı giyen Alex’in oğlu Felipe de, “Çok hoşuma gitti. Yakıştı. Ben buradan ayrılırken bebektim. Buraya gelmek ve tekrardan hatırlamak istedim. Videoları izleyerek, hatırlıyorum o günleri…Ben de (Yeni Alex) olmak istiyorum ama hala vakit var.” diye konuştu.
\
15
"O BİR FENERBAHÇE EFSANESİ"
Attığı 29 golle kendisine ait bir sezonda lig tarihinde en çok gol atan yabancı oyuncu rekorunu kıran Enner Valencia'yla bir araya geldi. Alex, Enner Valencia'yı tebrik ederken, Ekvadorlu golcü de “Benim için Fenerbahçe efsanesi ile tanışmak büyük bir zevk” dedi.


\
14
İRFAN CAN KRAMPON İMZALATTI
Alex de Souza’nın kramponunu koleksiyonunda bulunduran İrfan Can Kahveci de bu ayakkabıyı Alex'e imzalattı.
İRFAN CAN KRAMPON İMZALATTI
13
12
11
10
9
8
7
6
5