Arama Logo

Ahmet Nur Çebi - Sergen Yalçın zirvesinin detayları
6
KRİTİK ZİRVEDEN KARAR ÇIKTI

Beşiktaş Kulübü'nde kritik zirve sona erdi. Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçlardan dolayı eleştirilen Sergen Yalçın ile ilgili karar çıkarken yönetim, 49 yaşındaki teknik direktör ile yola devam etme kararı almıştı.

5
GÖRÜŞME 1 SAAT SÜRDÜ

Ahmet Nur Çebi ile Giresunspor’a 4-0 yenildikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada takımın kötü gidişatına bir türlü çözüm bulamadığını ifade eden Sergen Yalçın arasındaki görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

4
'BEN DEVAM ETMEK İSTİYORUM'

İstifa edeceği ileri sürülen Sergen Yalçın’ın toplantının başında, “Ben devam etmek istiyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Başkan Çebi de kendisine ve takımına güvendiğini söyleyen siyah-beyazlı hocaya destek verdi.

3
'SEN İSTEDİĞİN KADAR DA YANINDA DURACAĞIM'

Çebi’nin, “Şimdiye kadar hep yanında oldum ve sana güvendim. Sen istediğin kadar da yanında duracağım. Benim ne başka bir düşüncem ne de B planım var. Bunlar aramızı açmak isteyen kötü niyetli kişilerin uydurmaları. Takımı düzlüğe çıkaracağına inanıyorsan görevine devam et, buyur dene o zaman” diye konuştuğu bildirildi.

2
SAKATLIKLAR VE ŞANSSIZLIK...

Sergen Yalçın’ın toplantıda üst üste yaşanan sakatlıklar ve şanssızlığın başarısızlıkta ciddi payı bulunduğunu dile getirdiği aktarıldı.

1
BAŞKAN ÇEBİ HAK VERDİ

Ahmet Nur Çebi’nin birçok noktada Yalçın’a hak verdiği ve ikilinin önümüzdeki günlerde daha sık bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacakları da kaydedildi. (Milliyet/Serdar Sarıdağ)