Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Adaylar gönderiyor, Torrent kalacakmış gibi plan yapıyor

Galatasaray’da Domenec Torrent, sanki gelecek sezon takımda kalacakmış gibi planlarını yapmaya devam ediyor.
5
DOMENEC TORRENT İŞ BAŞINDA
Galatasaray’da başkan adayları Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu, gelecek sezon Torrent ile yola devam etmeyecek. Fakat İspanyol hoca, sanki gelecek sezon takımda kalacakmış gibi planlarını yapmaya devam ediyor.
4
ELEŞTİRİ OKLARININ HEDEFİ OLDU
Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından 14 Ocak’ta göreve Domenec Torrent getirildi. İspanyol çalıştırıcı, 20 maçlık Sarı-Kırmızılı kariyerinde bekleneni veremezken, tam 1.3 puan ortalaması tutturdu. Hâl böyle olunca Burak Elmas’ın göreve getirdiği Torrent, eleştiri oklarının hedefi oldu.
3
ADAYLARIN HOCA TERCİHİ
Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu'nun aklındaki ilk isim Okan Buruk. Son olarak Başakşehir'de görev yapan ve şampiyonluğa imza atan genç teknik adam ayrıca Galatasaray camiasını ve Florya'yı çok yakından bilen bir isim.
2
PLANLARINI KALACAKMIŞ GİBİ YAPIYOR
Dursun Özbek; Nuri Şahin ya da Okan Buruk ile anlaşmayı düşünürken, yabancı teknik adam düşünen Eşref Hamamcıoğlu’nun listesinde ise bir numarada Rudi Garcia var. Ancak Torrent, bütün bu gelişmelere rağmen planlarını takımda kalacakmış gibi yapıyor.
1
KAMP YERİ BİLE BAKIYOR

Önceki gün oynanan Antalyaspor maçı sonrasında öğrencilere, “4 Temmuz’da görüşürüz” diyen Torrent, Avusturya’da kamp yeri bakıyor. Ayrıca deneyimli teknik adam, gidecek ve gelecek listesini de şekillendirmeye başladı. Hatta Torrent, yeni başkanın kendisiyle çalışması halinde Ryan Babel’in de takımda tutulmasını istiyor. (Fanatik)