Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Abdurrahim Albayrak: "Bizim bıraktığımız Galatasaray yok"
7
ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA

Galatasaray 2. Başkanı olarak 3 sezon görev yapan Abdurrahim Albayrak sessizliğini bozdu. Aralık ayında hayatını kaybeden başkan Mustafa Cengiz'le birlikte sarı-kırmızılı kulübü yöneten Albayrak, pazartesi gecesi Twitter'daki Can Tongo'nun sohbet odasına katılıp önemli tespitlerde bulundu. İşte Albayrak'ın açıklamaları:

6
"BİZİM BIRAKTIĞIMIZ GİBİ DEĞİL"

Bir golle kaçırdığımız şampiyonluk sonrası nasıl bu hale geldik inanamıyorum. Çok üzgünüm. Bizim bıraktığımız Galatasaray maalesef ortada yok.

5
"YALNIZ BIRAKAMAZDIM"

Geçen sene çok eleştirildim ama Mustafa Cengiz'i yalnız bırakamazdım. Hiç unutmam, Mustafa Başkan ameliyattan sonra narkoz etkisindeyken 'Galatasaray'da bir sorun var mı?' diye sormuştu.

4
"İHRAÇ ETMEK İSTEDİLER"

Bu kadar emek verdiğim yerden beni ihraç etmek için Disiplin Kurulu'na verdiler. Benim Galatasaray'a hâlâ borcum var. Ben Galatasaray'a aşığım.

3
"ZENGİNLER UZAKLAŞIYOR"

Galatasaray 2. Başkanı olarak geçen sene para bulmak için herkesi arıyordum. 150 bin dolar olan locayı sıcak para olsun diye 5 yıllığına kiraladım. Zengin Galatasaraylılar, kulüpten uzaklaşıyor.

2
"BİR ŞEY EKSİK"

Burak Başkan bir şeyler yapmak istiyor, elinden geldiği kadar çabalıyor ama bir yerde bir şeyler eksik.

1
"DESTEK OLMALIYIZ"

Yönetimde olmasam da yönetime destek olmalıyız. Galatasaraylıyım diyen herkes Galatasaray'a el uzatmalı. Başka Galatasaray yok! Kasımpaşa karşılaşmasında da son sesimizle yine takımımızı destekleyeceğiz.