(İY : 1-1)
MS
yenile
18 Temmuz 2018 Çarşamba 20:00
Şampiyonlar Ligi
Stadion Bijeli Brijeg
Julian Weinberger
Zrinjski
1
Spartak Trnava
1

Canlı: 1-1 | Zrinjski - Spartak Trnava canlı skor burada - Maç Özeti

Zrinjski
Genel
İç saha
Dış saha

12.07.21
CLF
icon
Hajduk Split [D]

26.06.21
CLF
icon
Sibenik [D]

24.09.20
UEL
icon
APOEL [D]

17.09.20
UEL
icon
Olimpija [D]

27.08.20
UEL
icon
Differdange 03

08.02.20
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

05.02.20
CLF
icon
Rudar Prijedor

19.01.20
CLF
icon
Varazdin

12.10.19
CLF
icon
Rijeka [D]

15.08.19
UEL
icon
Malmoe FF

27.08.20
UEL
icon
Differdange 03

05.02.20
CLF
icon
Rudar Prijedor

19.01.20
CLF
icon
Varazdin

15.08.19
UEL
icon
Malmoe FF

01.08.19
UEL
icon
FC Utrecht

18.07.19
UEL
icon
Akademija Pandev

03.07.19
CLF
icon
Mura

16.08.18
UEL
icon
Ludogorets

26.07.18
UEL
icon
Valletta

18.07.18
UCL
icon
Spartak Trnava

12.07.21
CLF
icon
Hajduk Split [D]

26.06.21
CLF
icon
Sibenik [D]

24.09.20
UEL
icon
APOEL [D]

17.09.20
UEL
icon
Olimpija [D]

08.02.20
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

12.10.19
CLF
icon
Rijeka [D]

08.08.19
UEL
icon
Malmoe FF [D]

25.07.19
UEL
icon
FC Utrecht [D]

11.07.19
UEL
icon
Akademija Pandev [D]

29.06.19
CLF
icon
Inter Zapresic [D]

Spartak Trnava
Genel
İç saha
Dış saha

18.12.21
SUL
icon
Sered [D]

10.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

05.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

28.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

29.10.21
SUL
icon
Senica

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

17.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

10.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

28.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

29.10.21
SUL
icon
Senica

17.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.09.21
SUL
icon
Sered

29.08.21
SUL
icon
Zilina

15.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

09.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

25.07.21
SUL
icon
Pohronie

19.06.21
CLF
icon
Petrzalka

18.12.21
SUL
icon
Sered [D]

05.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

26.09.21
SUL
icon
DAC [D]

11.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

21.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

01.08.21
SUL
icon
Senica [D]




TÜMÜ