X
(İY : 2-2)
MS
yenile
04 Aralık 2021 Cumartesi 17:00
Süper Lig
Futbalovy stadión MFK Zemplín
Marián Ruc
Zemplín Michalovce
0
Ruzomberok
3

Canlı: 0-3 | Zemplín Michalovce - Ruzomberok canlı skor burada - Maç Özeti

Zemplín Michalovce
Genel
İç saha
Dış saha

18.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

10.12.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

04.12.21
SUL
icon
Ruzomberok

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

02.10.21
SUL
icon
Zilina

04.12.21
SUL
icon
Ruzomberok

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

02.10.21
SUL
icon
Zilina

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

07.08.21
SUL
icon
Trencín

25.07.21
SUL
icon
DAC

17.07.21
CLF
icon
Partizán Bardejov

18.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

10.12.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

31.07.21
SUL
icon
Pohronie [D]

Ruzomberok
Genel
İç saha
Dış saha

17.12.21
SUL
icon
DAC [D]

11.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

19.11.21
SUL
icon
Trencín

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

30.10.21
SUL
icon
Sered

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

11.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

19.11.21
SUL
icon
Trencín

30.10.21
SUL
icon
Sered

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

18.09.21
SUL
icon
DAC

28.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

21.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.07.21
SUL
icon
Senica

17.07.21
CLF
icon
Karviná

17.12.21
SUL
icon
DAC [D]

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

10.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

13.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.07.21
SUL
icon
Sered [D]




TÜMÜ