(İY : -)
MS
yenile
27 Haziran 2021 Pazar 17:00
Hazırlık Kulüpler
Pole trenirovochnogo kompleksa GUOR Moskovskoy obl
Volgar-Gazprom
1
Yenisey
2

Canlı: 1-2 | Volgar-Gazprom - Yenisey canlı skor burada - Maç Özeti

Volgar-Gazprom
Genel
İç saha
Dış saha

25.09.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

19.09.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

15.09.21
FNL
icon
Alaniya II

11.09.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

05.09.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar

29.08.21
FNL
icon
Yenisey [D]

21.08.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

14.08.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

08.08.21
FNL
icon
KAMAZ

04.08.21
CUP
icon
Kuban Krasnodar

25.09.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

15.09.21
FNL
icon
Alaniya II

05.09.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar

21.08.21
FNL
icon
Torpedo Moskova

08.08.21
FNL
icon
KAMAZ

04.08.21
CUP
icon
Kuban Krasnodar

24.07.21
FNL
icon
Neftekhimik

27.06.21
CLF
icon
Yenisey

08.05.21
FNL
icon
Akron

28.04.21
FNL
icon
Shinnik

19.09.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

11.09.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

29.08.21
FNL
icon
Yenisey [D]

14.08.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

31.07.21
FNL
icon
Rotor Volgograd [D]

17.07.21
FNL
icon
Akron [D]

10.07.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

19.06.21
CLF
icon
Veles [D]

15.05.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

02.05.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

Yenisey
Genel
İç saha
Dış saha

25.09.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

19.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

15.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

10.09.21
FNL
icon
Baltika

05.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

29.08.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

25.08.21
CUP
icon
Znamya Noginsk [D]

21.08.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

14.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

08.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

19.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

10.09.21
FNL
icon
Baltika

29.08.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

14.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

04.08.21
CUP
icon
Akron

31.07.21
FNL
icon
Alaniya II

17.07.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar

05.07.21
CLF
icon
Tver

15.05.21
FNL
icon
Irtysh

02.05.21
FNL
icon
Chertanovo

25.09.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

15.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

05.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

25.08.21
CUP
icon
Znamya Noginsk [D]

21.08.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

08.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

24.07.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

10.07.21
FNL
icon
Veles [D]

02.07.21
CLF
icon
Tekstilshchik [D]

27.06.21
CLF
icon
Volgar-Gazprom [D]




TÜMÜ