(İY : 1-2)
MS
yenile
10 Nisan 2021 Cumartesi 16:30
Süper Lig
Mestsky futbalovy stadión Na Sihoti
Boris Marhefka
Trencín
2
Zilina
3

Canlı: 2-3 | Trencín - Zilina canlı skor burada - Maç Özeti

Trencín
Genel
İç saha
Dış saha

23.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

15.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

03.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.09.21
SUL
icon
Pohronie [D]

18.09.21
SUL
icon
Senica

11.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

03.09.21
CLF
icon
Petrzalka

28.08.21
SUL
icon
Sered

22.08.21
SUL
icon
DAC [D]

13.08.21
SUL
icon
Ruzomberok

03.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

18.09.21
SUL
icon
Senica

03.09.21
CLF
icon
Petrzalka

28.08.21
SUL
icon
Sered

13.08.21
SUL
icon
Ruzomberok

23.07.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

17.07.21
CLF
icon
Púchov

15.05.21
SUL
icon
DAC

01.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

10.04.21
SUL
icon
Zilina

23.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

15.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

24.09.21
SUL
icon
Pohronie [D]

11.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

22.08.21
SUL
icon
DAC [D]

07.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

31.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

10.07.21
CLF
icon
FK Pardubice [D]

07.07.21
CLF
icon
Mladá Boleslav [D]

25.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

Zilina
Genel
İç saha
Dış saha

22.10.21
SUL
icon
Sered [D]

16.10.21
SUL
icon
DAC

02.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

25.09.21
SUL
icon
Ruzomberok

19.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

11.09.21
SUL
icon
Trencín

29.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

22.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

08.08.21
SUL
icon
Pohronie

16.10.21
SUL
icon
DAC

25.09.21
SUL
icon
Ruzomberok

11.09.21
SUL
icon
Trencín

22.08.21
SUL
icon
Senica

08.08.21
SUL
icon
Pohronie

25.07.21
SUL
icon
Sered

19.06.21
CLF
icon
Podbrezová

28.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

25.05.21
SUL
icon
Sered

22.05.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

22.10.21
SUL
icon
Sered [D]

02.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

19.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

29.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

15.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

01.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

30.06.21
CLF
icon
Rijeka [D]

26.06.21
CLF
icon
Bravo [D]

16.05.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.05.21
SUL
icon
DAC [D]




TÜMÜ