(İY : -)
MS
yenile
26 Ocak 2019 Cumartesi 14:00
Hazırlık Maçları
Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo
Termalica Nieciecza
2
Olimpia Elblag
1

Canlı: 2-1 | Termalica Nieciecza - Olimpia Elblag canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Termalica Nieciecza
Genel
İç saha
Dış saha

03.09.21
CLF
icon
Stal Mielec [D]

16.07.21
CLF
icon
Cracovia

30.05.21
IL
icon
Odra Opole [D]

22.05.21
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

19.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

16.05.21
IL
icon
Widzew Lodz [D]

12.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

08.05.21
IL
icon
Miedz Legnica

05.05.21
IL
icon
Korona Kielce

02.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

16.07.21
CLF
icon
Cracovia

19.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

08.05.21
IL
icon
Miedz Legnica

05.05.21
IL
icon
Korona Kielce

28.04.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

05.03.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

03.02.21
CLF
icon
Puszcza Niepolomice

16.01.21
CLF
icon
Cracovia

09.12.20
IL
icon
Odra Opole

05.12.20
IL
icon
LKS Lodz

03.09.21
CLF
icon
Stal Mielec [D]

30.05.21
IL
icon
Odra Opole [D]

22.05.21
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

16.05.21
IL
icon
Widzew Lodz [D]

12.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

02.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.04.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

21.04.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

20.03.21
IL
icon
Resovia [D]

12.03.21
IL
icon
GKS Belchatow [D]

Olimpia Elblag
Genel
İç saha
Dış saha

23.07.21
CLF
icon
Przodkowo

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

10.07.21
CLF
icon
Radomiak Radom [D]

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

06.02.21
CLF
icon
Huragan Morag

03.02.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

30.01.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

23.01.21
CLF
icon
Radunia Stezyca

21.08.20
CUP
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

25.01.20
CLF
icon
Elana Torun

23.07.21
CLF
icon
Przodkowo

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

06.02.21
CLF
icon
Huragan Morag

03.02.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

23.01.21
CLF
icon
Radunia Stezyca

25.01.20
CLF
icon
Elana Torun

18.01.20
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

30.10.19
CUP
icon
Rakow Czestochowa

06.08.19
CUP
icon
Energetyk ROW Rybnik

26.09.18
CUP
icon
Slask Wroclaw

10.07.21
CLF
icon
Radomiak Radom [D]

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

30.01.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

21.08.20
CUP
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

15.01.20
CLF
icon
Stomil Olsztyn [D]

24.09.19
CUP
icon
Stal Brzeg [D]

09.07.19
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

26.01.19
CLF
icon
Termalica Nieciecza [D]

15.07.17
CUP
icon
Ruch Zdzieszowice [D]




TÜMÜ