(İY : 0-0)
MS
yenile
03 Mart 2018 Cumartesi 16:00
Süper Lig
Futbalovy stadion NTC Poprad
Pavel Ochotnicky
Tatran Presov
0
Ruzomberok
0

Canlı: 0-0 | Tatran Presov - Ruzomberok canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Tatran Presov
Genel
İç saha
Dış saha

01.02.20
CLF
icon
Podbrezová [D]

26.01.19
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

19.05.18
SUL
icon
Zemplín Michalovce

12.05.18
SUL
icon
Senica [D]

05.05.18
SUL
icon
Podbrezová

28.04.18
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

20.04.18
SUL
icon
Nitra

14.04.18
SUL
icon
Nitra [D]

07.04.18
SUL
icon
Zlaté Moravce

31.03.18
SUL
icon
Podbrezová [D]

19.05.18
SUL
icon
Zemplín Michalovce

05.05.18
SUL
icon
Podbrezová

20.04.18
SUL
icon
Nitra

07.04.18
SUL
icon
Zlaté Moravce

16.03.18
SUL
icon
Senica

03.03.18
SUL
icon
Ruzomberok

18.02.18
SUL
icon
Podbrezová

01.02.18
CLF
icon
Lokomotíva Kosice

02.12.17
SUL
icon
DAC

18.11.17
SUL
icon
Zlaté Moravce

01.02.20
CLF
icon
Podbrezová [D]

26.01.19
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

12.05.18
SUL
icon
Senica [D]

28.04.18
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

14.04.18
SUL
icon
Nitra [D]

31.03.18
SUL
icon
Podbrezová [D]

10.03.18
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

24.02.18
SUL
icon
Trencín [D]

03.02.18
CLF
icon
Balmazújváros [D]

20.01.18
CLF
icon
Szombathelyi Haladás [D]

Ruzomberok
Genel
İç saha
Dış saha

17.12.21
SUL
icon
DAC [D]

11.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

19.11.21
SUL
icon
Trencín

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

30.10.21
SUL
icon
Sered

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

11.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

19.11.21
SUL
icon
Trencín

30.10.21
SUL
icon
Sered

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

18.09.21
SUL
icon
DAC

28.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

21.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.07.21
SUL
icon
Senica

17.07.21
CLF
icon
Karviná

17.12.21
SUL
icon
DAC [D]

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

10.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

13.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.07.21
SUL
icon
Sered [D]




TÜMÜ