(İY : -)
MS
yenile
19 Haziran 2021 Cumartesi 18:00
Hazırlık Kulüpler
Stadión Liptovsky Mikulás
Tatran Liptovsky Mikulás
2
Zemplín Michalovce
1

Canlı: 2-1 | Tatran Liptovsky Mikulás - Zemplín Michalovce canlı skor burada - Maç Özeti

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Senica

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

15.08.21
SUL
icon
Zilina

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

22.01.20
CLF
icon
Trinec

29.06.19
CLF
icon
Podbrezová

22.06.19
CLF
icon
Viktoria Plzen

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]

07.07.21
CLF
icon
Sigma Olomouc [D]

29.06.21
CLF
icon
Slovácko [D]

Zemplín Michalovce
Genel
İç saha
Dış saha

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

02.10.21
SUL
icon
Zilina

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

07.08.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Zilina

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

07.08.21
SUL
icon
Trencín

25.07.21
SUL
icon
DAC

17.07.21
CLF
icon
Partizán Bardejov

10.07.21
CLF
icon
Dukla Banská Bystrica

07.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

03.07.21
CLF
icon
Podbrezová

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

31.07.21
SUL
icon
Pohronie [D]

22.06.21
CLF
icon
Humenné [D]

19.06.21
CLF
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

22.05.21
SUL
icon
Nitra [D]

08.05.21
SUL
icon
Pohronie [D]




TÜMÜ