(İY : 1-0)
MS
yenile
25 Temmuz 2021 Pazar 21:00
Süper Lig
CITY ARENA - Stadión Antona Malatinského
Michal Ocenás
Spartak Trnava
2
Pohronie
0

Canlı: 2-0 | Spartak Trnava - Pohronie canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Trnava
Genel
İç saha
Dış saha

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

29.10.21
SUL
icon
Senica

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

26.09.21
SUL
icon
DAC [D]

17.09.21
SUL
icon
Sered

11.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

29.08.21
SUL
icon
Zilina

21.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

29.10.21
SUL
icon
Senica

17.09.21
SUL
icon
Sered

29.08.21
SUL
icon
Zilina

15.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

09.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

25.07.21
SUL
icon
Pohronie

19.06.21
CLF
icon
Petrzalka

16.05.21
SUL
icon
Zilina

02.05.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

24.04.21
SUL
icon
Trencín

20.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

07.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

23.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

03.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

26.09.21
SUL
icon
DAC [D]

11.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

21.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

01.08.21
SUL
icon
Senica [D]

26.06.21
CLF
icon
Viktoria Plzen [D]

22.05.21
SUL
icon
DAC [D]

Pohronie
Genel
İç saha
Dış saha

20.11.21
SUL
icon
Sered [D]

06.11.21
SUL
icon
Zilina

30.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

23.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

16.10.21
SUL
icon
Ruzomberok

03.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

24.09.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

11.09.21
SUL
icon
Senica [D]

27.08.21
SUL
icon
DAC

06.11.21
SUL
icon
Zilina

23.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

16.10.21
SUL
icon
Ruzomberok

24.09.21
SUL
icon
Trencín

27.08.21
SUL
icon
DAC

14.08.21
SUL
icon
Sered

31.07.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

30.06.21
CLF
icon
Zlaté Moravce

26.06.21
CLF
icon
Podbrezová

22.05.21
SUL
icon
Ruzomberok

20.11.21
SUL
icon
Sered [D]

30.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

03.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

18.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

11.09.21
SUL
icon
Senica [D]

20.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

08.08.21
SUL
icon
Zilina [D]

25.07.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

10.07.21
CLF
icon
Ruzomberok [D]

15.05.21
SUL
icon
Senica [D]




TÜMÜ