(İY : 0-0)
MS
yenile
10 Temmuz 2021 Cumartesi 18:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Andrey Fisenko
Spartak Moskova II
0
Krasnodar II
0

Canlı: 0-0 | Spartak Moskova II - Krasnodar II canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

19.09.21
FNL
icon
Baltika

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

20.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

15.08.21
FNL
icon
Alaniya II

08.08.21
FNL
icon
Veles

31.07.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar [D]

19.09.21
FNL
icon
Baltika

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

15.08.21
FNL
icon
Alaniya II

08.08.21
FNL
icon
Veles

24.07.21
FNL
icon
Yenisey

10.07.21
FNL
icon
Krasnodar II

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

20.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

31.07.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar [D]

17.07.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
Yenisey [D]

11.04.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

Krasnodar II
Genel
İç saha
Dış saha

25.09.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

19.09.21
FNL
icon
Akron

15.09.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

11.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

05.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

29.08.21
FNL
icon
Baltika [D]

21.08.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

14.08.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

08.08.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

31.07.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

19.09.21
FNL
icon
Akron

11.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

14.08.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

31.07.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

24.07.21
FNL
icon
Tekstilshchik

17.07.21
FNL
icon
Alaniya II

26.06.21
CLF
icon
Forte Taganrog

15.05.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

02.05.21
FNL
icon
Tekstilshchik

24.04.21
FNL
icon
Neftekhimik

25.09.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

15.09.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

05.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

29.08.21
FNL
icon
Baltika [D]

21.08.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

08.08.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

10.07.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

08.05.21
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

28.04.21
FNL
icon
Alaniya II [D]

17.04.21
FNL
icon
Dinamo Bryansk [D]




TÜMÜ