(İY : 1-1)
MS
yenile
15 Mayıs 2021 Cumartesi 14:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Sergey Tsyganok
Spartak Moskova II
4
Chertanovo
3

Canlı: 4-3 | Spartak Moskova II - Chertanovo canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Moskova II
Genel
İç saha
Dış saha

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

09.10.21
FNL
icon
Akron

03.10.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

29.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

19.09.21
FNL
icon
Baltika

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

09.10.21
FNL
icon
Akron

29.09.21
FNL
icon
Tom Tomsk

19.09.21
FNL
icon
Baltika

11.09.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

28.08.21
FNL
icon
Dolgie Prudy

15.08.21
FNL
icon
Alaniya II

08.08.21
FNL
icon
Veles

24.07.21
FNL
icon
Yenisey

10.07.21
FNL
icon
Krasnodar II

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

13.10.21
FNL
icon
Neftekhimik [D]

03.10.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg [D]

25.09.21
FNL
icon
Fakel [D]

15.09.21
FNL
icon
Metallurg Lipetsk [D]

05.09.21
FNL
icon
SKA-Energiya [D]

20.08.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

31.07.21
FNL
icon
Kuban Krasnodar [D]

17.07.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
Yenisey [D]

Chertanovo
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Vladivostok [D]

27.06.21
CLF
icon
Spartak Moskova II [D]

15.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

08.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod

02.05.21
FNL
icon
Yenisey [D]

28.04.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg

24.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

17.04.21
FNL
icon
SKA-Energiya

11.04.21
FNL
icon
Veles

07.04.21
FNL
icon
Baltika

08.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod

28.04.21
FNL
icon
Gazovik Orenburg

17.04.21
FNL
icon
SKA-Energiya

11.04.21
FNL
icon
Veles

07.04.21
FNL
icon
Baltika

28.03.21
FNL
icon
Akron

20.03.21
FNL
icon
Shinnik

10.03.21
FNL
icon
Volgar-Gazprom

17.02.21
CLF
icon
Shukura

14.02.21
CLF
icon
Dila Gori

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Vladivostok [D]

27.06.21
CLF
icon
Spartak Moskova II [D]

15.05.21
FNL
icon
Spartak Moskova II [D]

02.05.21
FNL
icon
Yenisey [D]

24.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

02.04.21
FNL
icon
Krasnodar II [D]

24.03.21
FNL
icon
Torpedo Moskova [D]

14.03.21
FNL
icon
Fakel [D]

06.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov [D]

27.02.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]




TÜMÜ