X
(İY : 0-0)
MS
yenile
14 Kasım 2018 Çarşamba 14:00
FNL
Futbol'noe pole 1 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Aleksey Sukhoy
Spartak Moscow II
3
Sibir Novosibirsk
0

Canlı: 3-0 | Spartak Moscow II - Sibir Novosibirsk canlı skor burada - Maç Özeti

Spartak Moscow II
Genel
İç saha
Dış saha

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Samara

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

28.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK

24.04.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

17.04.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

11.04.21
FNL
icon
FC Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Samara

28.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK

17.04.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

28.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

20.03.21
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz

10.03.21
FNL
icon
Neftekhimik

27.02.21
FNL
icon
Dinamo Briansk

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

11.04.21
FNL
icon
FC Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.03.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk [D]

14.03.21
FNL
icon
Veles Moscow [D]

06.03.21
FNL
icon
Baltika [D]

11.02.21
CLF
icon
Irtysh [D]

28.01.21
CLF
icon
Korona Kielce [D]

05.12.20
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

Sibir Novosibirsk
Genel
İç saha
Dış saha

25.05.19
FNL
icon
FC Krasnodar II

19.05.19
FNL
icon
Avangard Kursk

11.05.19
FNL
icon
Torpedo Armavir [D]

04.05.19
FNL
icon
PFC Sochi

28.04.19
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.19
FNL
icon
Tom Tomsk

18.04.19
FNL
icon
Baltika [D]

13.04.19
FNL
icon
Luch Vladivostok

07.04.19
FNL
icon
Zenit St. Petersburg II [D]

30.03.19
FNL
icon
Chertanovo

25.05.19
FNL
icon
FC Krasnodar II

19.05.19
FNL
icon
Avangard Kursk

04.05.19
FNL
icon
PFC Sochi

24.04.19
FNL
icon
Tom Tomsk

13.04.19
FNL
icon
Luch Vladivostok

30.03.19
FNL
icon
Chertanovo

17.03.19
FNL
icon
Tambov

03.03.19
FNL
icon
Tyumen

18.02.19
CLF
icon
Shirak

12.02.19
CLF
icon
Tsarsko selo

11.05.19
FNL
icon
Torpedo Armavir [D]

28.04.19
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

18.04.19
FNL
icon
Baltika [D]

07.04.19
FNL
icon
Zenit St. Petersburg II [D]

24.03.19
FNL
icon
FC Rotor Volgograd [D]

10.03.19
FNL
icon
Khimki [D]

27.01.19
CLF
icon
Biolog [D]

14.11.18
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

04.11.18
FNL
icon
Shinnik [D]

28.10.18
FNL
icon
Avangard Kursk [D]




TÜMÜ