(İY : 0-0)
MS
yenile
10 Mart 2021 Çarşamba 14:00
FNL
Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenk
Andrey Fisenko
Spartak Moscow II
0
Neftekhimik
1

Canlı: 0-1 | Spartak Moscow II - Neftekhimik canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Spartak Moscow II
Genel
İç saha
Dış saha

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Samara

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

28.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK

24.04.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

17.04.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

11.04.21
FNL
icon
FC Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

27.06.21
CLF
icon
Chertanovo

15.05.21
FNL
icon
Chertanovo

08.05.21
FNL
icon
Shinnik

05.05.21
FNL
icon
Samara

28.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK

17.04.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

28.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

20.03.21
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz

10.03.21
FNL
icon
Neftekhimik

27.02.21
FNL
icon
Dinamo Briansk

02.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

11.04.21
FNL
icon
FC Orenburg [D]

03.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.03.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk [D]

14.03.21
FNL
icon
Veles Moscow [D]

06.03.21
FNL
icon
Baltika [D]

11.02.21
CLF
icon
Irtysh [D]

28.01.21
CLF
icon
Korona Kielce [D]

05.12.20
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

Neftekhimik
Genel
İç saha
Dış saha

04.08.21
CUP
icon
KamAZ [D]

29.06.21
CLF
icon
Shinnik

25.06.21
CLF
icon
Tekstilshchik

15.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

08.05.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

02.05.21
FNL
icon
Veles Moscow

28.04.21
FNL
icon
Baltika

24.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

17.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

29.06.21
CLF
icon
Shinnik

25.06.21
CLF
icon
Tekstilshchik

08.05.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

02.05.21
FNL
icon
Veles Moscow

28.04.21
FNL
icon
Baltika

17.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

07.04.21
FNL
icon
Shinnik

28.03.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

06.03.21
FNL
icon
Dinamo Briansk

04.08.21
CUP
icon
KamAZ [D]

15.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

03.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK [D]

24.03.21
FNL
icon
Samara [D]

20.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

14.03.21
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz [D]

10.03.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

27.02.21
FNL
icon
Irtysh [D]

31.01.21
CLF
icon
SKA-Khabarovsk [D]




TÜMÜ