(İY : 1-1)
MS
yenile
03 Ekim 2021 Pazar 16:00
Süper Lig
Stadión Tehelné pole
Pavel Ochotnicky
Slovan Bratislava
5
Pohronie
1

Canlı: 5-1 | Slovan Bratislava - Pohronie canlı skor burada - Maç Özeti

Slovan Bratislava
Genel
İç saha
Dış saha

19.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

12.12.21
SUL
icon
DAC

03.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

29.11.21
SUL
icon
Sered

21.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

07.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

31.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

24.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

17.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

03.10.21
SUL
icon
Pohronie

12.12.21
SUL
icon
DAC

29.11.21
SUL
icon
Sered

07.11.21
SUL
icon
Ruzomberok

24.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

03.10.21
SUL
icon
Pohronie

19.09.21
SUL
icon
Zilina

29.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

14.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

31.07.21
SUL
icon
Trencín

30.06.21
CLF
icon
Zlín

19.12.21
SUL
icon
Zilina [D]

03.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

21.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

31.10.21
SUL
icon
Trencín [D]

17.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

25.09.21
SUL
icon
Senica [D]

22.09.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

12.09.21
SUL
icon
DAC [D]

22.08.21
SUL
icon
Sered [D]

24.07.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

Pohronie
Genel
İç saha
Dış saha

18.12.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

11.12.21
SUL
icon
Senica

04.12.21
SUL
icon
DAC [D]

27.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

20.11.21
SUL
icon
Sered [D]

06.11.21
SUL
icon
Zilina

30.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

23.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

16.10.21
SUL
icon
Ruzomberok

03.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

18.12.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

11.12.21
SUL
icon
Senica

27.11.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

06.11.21
SUL
icon
Zilina

23.10.21
SUL
icon
Spartak Trnava

16.10.21
SUL
icon
Ruzomberok

24.09.21
SUL
icon
Trencín

27.08.21
SUL
icon
DAC

14.08.21
SUL
icon
Sered

31.07.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

04.12.21
SUL
icon
DAC [D]

20.11.21
SUL
icon
Sered [D]

30.10.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

03.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

18.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

11.09.21
SUL
icon
Senica [D]

20.08.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

08.08.21
SUL
icon
Zilina [D]

25.07.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

10.07.21
CLF
icon
Ruzomberok [D]




TÜMÜ