(İY : 0-0)
MS
yenile
25 Eylül 2021 Cumartesi 19:00
Süper Lig
CITY ARENA - Stadión Antona Malatinského
Ivan Kruzliak
Sered
0
Zemplín Michalovce
1

Canlı: 0-1 | Sered - Zemplín Michalovce canlı skor burada - Maç Özeti

Sered
Genel
İç saha
Dış saha

29.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

20.11.21
SUL
icon
Pohronie

06.11.21
SUL
icon
DAC [D]

30.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

22.10.21
SUL
icon
Zilina

16.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

02.10.21
SUL
icon
Senica

25.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

17.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

11.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

20.11.21
SUL
icon
Pohronie

22.10.21
SUL
icon
Zilina

02.10.21
SUL
icon
Senica

25.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

11.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

02.09.21
CLF
icon
FAC Team für Viyana

22.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

08.08.21
SUL
icon
DAC

30.07.21
SUL
icon
Ruzomberok

10.07.21
CLF
icon
Podbrezová

29.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

06.11.21
SUL
icon
DAC [D]

30.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

16.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

17.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

28.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

14.08.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.07.21
SUL
icon
Zilina [D]

17.07.21
CLF
icon
Zlaté Moravce [D]

07.07.21
CLF
icon
Honvéd [D]

Zemplín Michalovce
Genel
İç saha
Dış saha

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

02.10.21
SUL
icon
Zilina

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

02.10.21
SUL
icon
Zilina

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

07.08.21
SUL
icon
Trencín

25.07.21
SUL
icon
DAC

17.07.21
CLF
icon
Partizán Bardejov

10.07.21
CLF
icon
Dukla Banská Bystrica

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

31.07.21
SUL
icon
Pohronie [D]

22.06.21
CLF
icon
Humenné [D]

19.06.21
CLF
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]




TÜMÜ