(İY : 1-0)
MS
yenile
02 Ekim 2021 Cumartesi 19:00
Süper Lig
Futbalovy stadión MFK Ruzomberok
Petár Kralovic
Ruzomberok
4
Tatran Liptovsky Mikulás
1

Canlı: 4-1 | Ruzomberok - Tatran Liptovsky Mikulás canlı skor burada - Maç Özeti

Ruzomberok
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

19.11.21
SUL
icon
Trencín

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

30.10.21
SUL
icon
Sered

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

19.11.21
SUL
icon
Trencín

30.10.21
SUL
icon
Sered

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

18.09.21
SUL
icon
DAC

28.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

21.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.07.21
SUL
icon
Senica

17.07.21
CLF
icon
Karviná

10.07.21
CLF
icon
Pohronie

04.12.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

28.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

07.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

10.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

13.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.07.21
SUL
icon
Sered [D]

22.05.21
SUL
icon
Pohronie [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]




TÜMÜ