(İY : 1-0)
MS
yenile
16 Ocak 2021 Cumartesi 13:00
Hazırlık Kulüpler
Futbalovy stadión MFK Ruzomberok
Ruzomberok
2
Tatran Liptovsky Mikulás
2

Canlı: 2-2 | Ruzomberok - Tatran Liptovsky Mikulás canlı skor burada - Maç Özeti

Ruzomberok
Genel
İç saha
Dış saha

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

18.09.21
SUL
icon
DAC

10.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

28.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

21.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava

13.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

02.10.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

22.09.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

18.09.21
SUL
icon
DAC

28.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

21.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava

24.07.21
SUL
icon
Senica

17.07.21
CLF
icon
Karviná

10.07.21
CLF
icon
Pohronie

22.06.21
CLF
icon
FC Kosice

15.05.21
SUL
icon
Nitra

23.10.21
SUL
icon
Senica [D]

16.10.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.09.21
SUL
icon
Zilina [D]

10.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

13.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.07.21
SUL
icon
Sered [D]

22.05.21
SUL
icon
Pohronie [D]

01.05.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

10.04.21
SUL
icon
Senica [D]

03.04.21
SUL
icon
Nitra [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Senica

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

15.08.21
SUL
icon
Zilina

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

22.01.20
CLF
icon
Trinec

29.06.19
CLF
icon
Podbrezová

22.06.19
CLF
icon
Viktoria Plzen

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]

07.07.21
CLF
icon
Sigma Olomouc [D]

29.06.21
CLF
icon
Slovácko [D]




TÜMÜ