(İY : -)
MS
yenile
07 Temmuz 2021 Çarşamba 13:00
Hazırlık Kulüpler
Pogon Siedlce
0
Znicz Pruszkow
2

Canlı: 0-2 | Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow canlı skor burada - Maç Özeti

Pogon Siedlce
Genel
İç saha
Dış saha

04.09.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

07.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszkow

06.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

30.01.21
CLF
icon
Polonia Varşova

23.01.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

20.01.21
CLF
icon
Podlasie Biala Podlaska

31.10.20
CUP
icon
Radomiak Radom

02.09.20
CUP
icon
Orleta Radzyn Podlaski [D]

30.10.19
CUP
icon
Piast Gliwice

25.09.19
CUP
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

07.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszkow

06.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

30.01.21
CLF
icon
Polonia Varşova

20.01.21
CLF
icon
Podlasie Biala Podlaska

31.10.20
CUP
icon
Radomiak Radom

30.10.19
CUP
icon
Piast Gliwice

25.09.19
CUP
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

17.07.19
CLF
icon
Hapoel Kfar Saba

05.07.19
CLF
icon
Wigry Suwalki

30.10.18
CUP
icon
Chrobry Glogow

04.09.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

23.01.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

02.09.20
CUP
icon
Orleta Radzyn Podlaski [D]

06.07.19
CLF
icon
Legia Warszawa [D]

18.01.19
CLF
icon
Wisla Plock [D]

30.06.18
CLF
icon
Wisla Plock [D]

03.06.18
IL
icon
Rakow Czestochowa [D]

19.05.18
IL
icon
Miedz Legnica [D]

05.05.18
IL
icon
Olimpia Grudziadz [D]

20.04.18
IL
icon
Ruch Chorzów [D]

Znicz Pruszkow
Genel
İç saha
Dış saha

23.07.21
CLF
icon
LKS Lodz [D]

07.07.21
CLF
icon
Pogon Siedlce [D]

02.11.20
CUP
icon
Lech Poznan

22.08.20
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

19.08.20
CLF
icon
Resovia [D]

14.08.20
CUP
icon
Ruch Wysokie Mazowieckie [D]

05.08.20
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

15.02.20
CLF
icon
Stomil Olsztyn [D]

08.02.20
CLF
icon
GKS Belchatow [D]

25.09.19
CUP
icon
Chelmianka Chelm [D]

02.11.20
CUP
icon
Lech Poznan

20.01.18
CLF
icon
Polonia Varşova

23.07.21
CLF
icon
LKS Lodz [D]

07.07.21
CLF
icon
Pogon Siedlce [D]

22.08.20
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

19.08.20
CLF
icon
Resovia [D]

14.08.20
CUP
icon
Ruch Wysokie Mazowieckie [D]

05.08.20
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

15.02.20
CLF
icon
Stomil Olsztyn [D]

08.02.20
CLF
icon
GKS Belchatow [D]

25.09.19
CUP
icon
Chelmianka Chelm [D]

06.07.19
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]




TÜMÜ