(İY : -)
MS
yenile
13 Ocak 2018 Cumartesi 14:00
Hazırlık Kulüpler
Partizán Bardejov
1
Zemplín Michalovce
3

Canlı: 1-3 | Partizán Bardejov - Zemplín Michalovce canlı skor burada - Maç Özeti

Partizán Bardejov
Genel
İç saha
Dış saha

17.07.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

07.07.21
CLF
icon
Snina

31.01.21
CLF
icon
Fakel Voronej FK [D]

29.01.21
CLF
icon
Tom Tomsk [D]

22.01.21
CLF
icon
Ruzomberok [D]

16.01.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

15.01.20
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

13.07.19
CLF
icon
Termalica Nieciecza [D]

10.07.19
CLF
icon
Puszcza Niepolomice [D]

23.02.19
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

07.07.21
CLF
icon
Snina

13.01.18
CLF
icon
Zemplín Michalovce

17.07.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

31.01.21
CLF
icon
Fakel Voronej FK [D]

29.01.21
CLF
icon
Tom Tomsk [D]

22.01.21
CLF
icon
Ruzomberok [D]

16.01.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

15.01.20
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

13.07.19
CLF
icon
Termalica Nieciecza [D]

10.07.19
CLF
icon
Puszcza Niepolomice [D]

23.02.19
CLF
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

09.02.19
CLF
icon
Zemplín Michalovce [D]

Zemplín Michalovce
Genel
İç saha
Dış saha

18.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

10.12.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

04.12.21
SUL
icon
Ruzomberok

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

02.10.21
SUL
icon
Zilina

04.12.21
SUL
icon
Ruzomberok

21.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

30.10.21
SUL
icon
Pohronie

02.10.21
SUL
icon
Zilina

18.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce

11.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava

21.08.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

07.08.21
SUL
icon
Trencín

25.07.21
SUL
icon
DAC

17.07.21
CLF
icon
Partizán Bardejov

18.12.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

10.12.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

27.11.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás [D]

05.11.21
SUL
icon
Trencín [D]

24.10.21
SUL
icon
DAC [D]

16.10.21
SUL
icon
Senica [D]

25.09.21
SUL
icon
Sered [D]

28.08.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

14.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

31.07.21
SUL
icon
Pohronie [D]




TÜMÜ