(İY : 0-0)
MS
yenile
05 Mayıs 2018 Cumartesi 20:00
Poland 2
Stadion Miejski im. Bronislawa Malinowskiego
Daniel Kruczynski
Olimpia Grudziadz
4
Pogon Siedlce
2

Canlı: 4-2 | Olimpia Grudziadz - Pogon Siedlce canlı skor burada - Maç Özeti

Olimpia Grudziadz
Genel
İç saha
Dış saha

31.07.21
CLF
icon
Kutno

24.07.21
CLF
icon
Elana Torun

21.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda [D]

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Elblag [D]

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Elblag

06.02.21
CLF
icon
Pomorzanin Torun [D]

23.01.21
CLF
icon
Elana Torun [D]

19.01.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

17.11.20
CUP
icon
Lechia Gdansk

22.08.20
CUP
icon
Lech Poznan ll

31.07.21
CLF
icon
Kutno

24.07.21
CLF
icon
Elana Torun

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Elblag

17.11.20
CUP
icon
Lechia Gdansk

22.08.20
CUP
icon
Lech Poznan ll

25.07.20
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

16.07.20
IL
icon
GKS Jastrzebie

05.07.20
IL
icon
GKS Belchatow

27.06.20
IL
icon
GKS Tychy 71

17.06.20
IL
icon
Miedz Legnica

21.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda [D]

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Elblag [D]

06.02.21
CLF
icon
Pomorzanin Torun [D]

23.01.21
CLF
icon
Elana Torun [D]

19.01.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

19.07.20
IL
icon
Odra Opole [D]

12.07.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

02.07.20
IL
icon
Stomil Olsztyn [D]

20.06.20
IL
icon
Puszcza Niepolomice [D]

12.06.20
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

Pogon Siedlce
Genel
İç saha
Dış saha

04.09.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

07.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszkow

06.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

30.01.21
CLF
icon
Polonia Varşova

23.01.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

20.01.21
CLF
icon
Podlasie Biala Podlaska

31.10.20
CUP
icon
Radomiak Radom

02.09.20
CUP
icon
Orleta Radzyn Podlaski [D]

30.10.19
CUP
icon
Piast Gliwice

25.09.19
CUP
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

07.07.21
CLF
icon
Znicz Pruszkow

06.02.21
CLF
icon
Ursus Varşova

30.01.21
CLF
icon
Polonia Varşova

20.01.21
CLF
icon
Podlasie Biala Podlaska

31.10.20
CUP
icon
Radomiak Radom

30.10.19
CUP
icon
Piast Gliwice

25.09.19
CUP
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

17.07.19
CLF
icon
Hapoel Kfar Saba

05.07.19
CLF
icon
Wigry Suwalki

30.10.18
CUP
icon
Chrobry Glogow

04.09.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

23.01.21
CLF
icon
Gornik Leczna [D]

02.09.20
CUP
icon
Orleta Radzyn Podlaski [D]

06.07.19
CLF
icon
Legia Warszawa [D]

18.01.19
CLF
icon
Wisla Plock [D]

30.06.18
CLF
icon
Wisla Plock [D]

03.06.18
IL
icon
Rakow Czestochowa [D]

19.05.18
IL
icon
Miedz Legnica [D]

05.05.18
IL
icon
Olimpia Grudziadz [D]

20.04.18
IL
icon
Ruch Chorzów [D]




TÜMÜ