(İY : -)
MS
yenile
27 Ocak 2021 Çarşamba 17:00
Hazırlık Kulüpler
Titanic Hotel Spor Kompleks Field 1 (Stadium)
Krylya Sovetov Samara
1
Celje
1

Canlı: 1-1 | Krylya Sovetov Samara - Celje canlı skor burada - Maç Özeti

Krylya Sovetov Samara
Genel
İç saha
Dış saha

18.07.21
CLF
icon
Ural

26.06.21
CLF
icon
Buducnost Podgorica [D]

24.06.21
CLF
icon
Proleter Novi Sad [D]

22.06.21
CLF
icon
Spartak Subotica [D]

15.05.21
FNL
icon
Baltika [D]

12.05.21
CUP
icon
Lokomotiv Moscow [D]

08.05.21
FNL
icon
FC Krasnodar II

05.05.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

02.05.21
FNL
icon
Akron Togliatti [D]

28.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

18.07.21
CLF
icon
Ural

08.05.21
FNL
icon
FC Krasnodar II

28.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

17.04.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK

08.04.21
CUP
icon
Dinamo Moscow

03.04.21
FNL
icon
Tekstilshchik

24.03.21
FNL
icon
Neftekhimik

14.03.21
FNL
icon
Irtysh

06.03.21
FNL
icon
Chertanovo

15.02.21
CLF
icon
Velez

26.06.21
CLF
icon
Buducnost Podgorica [D]

24.06.21
CLF
icon
Proleter Novi Sad [D]

22.06.21
CLF
icon
Spartak Subotica [D]

15.05.21
FNL
icon
Baltika [D]

12.05.21
CUP
icon
Lokomotiv Moscow [D]

05.05.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

02.05.21
FNL
icon
Akron Togliatti [D]

24.04.21
FNL
icon
Shinnik [D]

21.04.21
CUP
icon
FK Akhmat [D]

12.04.21
FNL
icon
Volgar Astrahan [D]

Celje
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.21
CLF
icon
Gorica [D]

27.10.21
CUP
icon
Radomlje [D]

15.09.21
CUP
icon
MND Tabor Sezana [D]

02.07.21
CLF
icon
U Craiova 1948

26.06.21
CLF
icon
Gorica

25.05.21
CUP
icon
Olimpija

13.05.21
CUP
icon
Koper

27.04.21
CUP
icon
Radomlje

18.03.21
CUP
icon
Triglav [D]

05.02.21
CLF
icon
Mura

02.07.21
CLF
icon
U Craiova 1948

26.06.21
CLF
icon
Gorica

25.05.21
CUP
icon
Olimpija

13.05.21
CUP
icon
Koper

27.04.21
CUP
icon
Radomlje

05.02.21
CLF
icon
Mura

16.01.21
CLF
icon
Nafta

26.08.20
UCL
icon
Molde

19.08.20
UCL
icon
Dundalk

12.08.20
CLF
icon
Koper

13.11.21
CLF
icon
Gorica [D]

27.10.21
CUP
icon
Radomlje [D]

15.09.21
CUP
icon
MND Tabor Sezana [D]

18.03.21
CUP
icon
Triglav [D]

30.01.21
CLF
icon
Nizhny Novgorod [D]

27.01.21
CLF
icon
Krylya Sovetov Samara [D]

24.01.21
CLF
icon
Khimki [D]

13.11.20
CLF
icon
Gorica [D]

24.09.20
UEL
icon
Ararat-Armenia [D]

08.08.20
CLF
icon
Dinamo Zagreb [D]




TÜMÜ