(İY : -)
MS
yenile
03 Temmuz 2018 Salı 13:30
Hazırlık Kulüpler
Trenirovochnaya Ploshchadka Orbita
Kaluga
2
Chertanovo
1

Canlı: 2-1 | Kaluga - Chertanovo canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Kaluga
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Kairat Moscow [D]

05.03.21
CLF
icon
Novosibirsk [D]

14.02.21
CLF
icon
Kuban Pavlovskaya [D]

02.09.20
CUP
icon
Salyut-Belgorod

19.08.20
CUP
icon
Avangard Kursk [D]

05.08.20
CUP
icon
Smolensk

26.07.20
CLF
icon
Irtysh [D]

10.07.20
CLF
icon
Chertanovo [D]

10.03.20
CLF
icon
Lada SOK

22.02.20
CLF
icon
PFC Kuban

02.09.20
CUP
icon
Salyut-Belgorod

05.08.20
CUP
icon
Smolensk

10.03.20
CLF
icon
Lada SOK

22.02.20
CLF
icon
PFC Kuban

05.08.19
CUP
icon
Salyut-Belgorod

16.02.19
CLF
icon
Biolog

13.02.19
CLF
icon
KamAZ

22.08.18
CUP
icon
Tambov

30.07.18
CUP
icon
Veles Moscow

03.07.18
CLF
icon
Chertanovo

28.07.21
CUP
icon
Kairat Moscow [D]

05.03.21
CLF
icon
Novosibirsk [D]

14.02.21
CLF
icon
Kuban Pavlovskaya [D]

19.08.20
CUP
icon
Avangard Kursk [D]

26.07.20
CLF
icon
Irtysh [D]

10.07.20
CLF
icon
Chertanovo [D]

29.01.20
CLF
icon
Khimik Novomoskovsk [D]

28.07.19
CUP
icon
Dinamo Briansk [D]

29.06.19
CLF
icon
Khimik Novomoskovsk [D]

22.03.19
CLF
icon
Khimik Novomoskovsk [D]

Chertanovo
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Vladivostok [D]

27.06.21
CLF
icon
Spartak Moscow II [D]

15.05.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

08.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod

02.05.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

28.04.21
FNL
icon
FC Orenburg

24.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

17.04.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

11.04.21
FNL
icon
Veles Moscow

07.04.21
FNL
icon
Baltika

08.05.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod

28.04.21
FNL
icon
FC Orenburg

17.04.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

11.04.21
FNL
icon
Veles Moscow

07.04.21
FNL
icon
Baltika

28.03.21
FNL
icon
Akron Togliatti

20.03.21
FNL
icon
Shinnik

10.03.21
FNL
icon
Volgar Astrahan

17.02.21
CLF
icon
Shukura

14.02.21
CLF
icon
Dila Gori

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Vladivostok [D]

27.06.21
CLF
icon
Spartak Moscow II [D]

15.05.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

02.05.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

24.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

02.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

24.03.21
FNL
icon
Torpedo Moscow [D]

14.03.21
FNL
icon
Fakel Voronej FK [D]

06.03.21
FNL
icon
Samara [D]

27.02.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]




TÜMÜ