(İY : 1-1)
MS
yenile
27 Şubat 2021 Cumartesi 14:00
FNL
Krytyj futbolnyj Manesh MU SK Krasnaya zvezda
Yan Bobrovskiy
Irtysh
1
Neftekhimik
2

Canlı: 1-2 | Irtysh - Neftekhimik canlı skor burada - Maç Özeti

Irtysh
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Barnaul

15.05.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

08.05.21
FNL
icon
FC Orenburg

02.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

28.04.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

24.04.21
FNL
icon
Veles Moscow [D]

17.04.21
FNL
icon
Baltika

11.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

07.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti [D]

03.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow [D]

28.07.21
CUP
icon
Dinamo Barnaul

08.05.21
FNL
icon
FC Orenburg

28.04.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

17.04.21
FNL
icon
Baltika

28.03.21
FNL
icon
Shinnik

20.03.21
FNL
icon
FC Volgar

10.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik

27.02.21
FNL
icon
Neftekhimik

11.02.21
CLF
icon
Spartak Moscow II

07.02.21
CLF
icon
Fakel

15.05.21
FNL
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

02.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.04.21
FNL
icon
Veles Moscow [D]

11.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

07.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti [D]

03.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow [D]

24.03.21
FNL
icon
Fakel [D]

14.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov Samara [D]

06.03.21
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz [D]

30.01.21
CLF
icon
Chertanovo [D]

Neftekhimik
Genel
İç saha
Dış saha

04.08.21
CUP
icon
KamAZ [D]

29.06.21
CLF
icon
Shinnik

25.06.21
CLF
icon
Tekstilshchik

15.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

08.05.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

02.05.21
FNL
icon
Veles Moscow

28.04.21
FNL
icon
Baltika

24.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

17.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

29.06.21
CLF
icon
Shinnik

25.06.21
CLF
icon
Tekstilshchik

08.05.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

02.05.21
FNL
icon
Veles Moscow

28.04.21
FNL
icon
Baltika

17.04.21
FNL
icon
Akron Togliatti

11.04.21
FNL
icon
Torpedo Moscow

07.04.21
FNL
icon
Shinnik

28.03.21
FNL
icon
FC Volgar

06.03.21
FNL
icon
Dinamo Briansk

04.08.21
CUP
icon
KamAZ [D]

15.05.21
FNL
icon
Chayka [D]

24.04.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

03.04.21
FNL
icon
Fakel [D]

24.03.21
FNL
icon
Krylya Sovetov Samara [D]

20.03.21
FNL
icon
Tekstilshchik [D]

14.03.21
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz [D]

10.03.21
FNL
icon
Spartak Moscow II [D]

27.02.21
FNL
icon
Irtysh [D]

31.01.21
CLF
icon
SKA-Khabarovsk [D]




TÜMÜ