(İY : -)
MS
yenile
27 Ocak 2021 Çarşamba 13:00
Hazırlık Kulüpler
Sportivnogo Kompleksa Gigant Iskusstvennoe pole 2
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
Chernomorets
2

Canlı: 1-2 | FC Yenisey Krasnoyarsk - Chernomorets canlı skor burada - Maç Özeti

FC Yenisey Krasnoyarsk
Genel
İç saha
Dış saha

04.08.21
CUP
icon
Akron Togliatti

05.07.21
CLF
icon
Tver

02.07.21
CLF
icon
Tekstilshchik [D]

27.06.21
CLF
icon
Volgar Astrahan [D]

15.05.21
FNL
icon
Irtysh

08.05.21
FNL
icon
Tom Tomsk [D]

02.05.21
FNL
icon
Chertanovo

28.04.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

24.04.21
FNL
icon
Spartak Moscow II

17.04.21
FNL
icon
FC Orenburg

04.08.21
CUP
icon
Akron Togliatti

05.07.21
CLF
icon
Tver

15.05.21
FNL
icon
Irtysh

02.05.21
FNL
icon
Chertanovo

24.04.21
FNL
icon
Spartak Moscow II

17.04.21
FNL
icon
FC Orenburg

07.04.21
FNL
icon
SKA-Khabarovsk

28.03.21
FNL
icon
Baltika

20.03.21
FNL
icon
Akron Togliatti

10.03.21
FNL
icon
Shinnik

02.07.21
CLF
icon
Tekstilshchik [D]

27.06.21
CLF
icon
Volgar Astrahan [D]

08.05.21
FNL
icon
Tom Tomsk [D]

28.04.21
FNL
icon
Nizhny Novgorod [D]

11.04.21
FNL
icon
Chayka [D]

03.04.21
FNL
icon
Veles Moscow [D]

24.03.21
FNL
icon
FC Krasnodar II [D]

14.03.21
FNL
icon
Torpedo Moscow [D]

05.12.20
FNL
icon
Krylya Sovetov Samara [D]

25.11.20
FNL
icon
FC Alania Vladikavkaz [D]

Chernomorets
Genel
İç saha
Dış saha

28.07.21
CUP
icon
Biolog

10.02.21
CLF
icon
Volga Ulyanovsk

27.01.21
CLF
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

30.09.20
CUP
icon
SKA-Khabarovsk

16.09.20
CUP
icon
Rubin Kazan

02.09.20
CUP
icon
Biolog

19.08.20
CUP
icon
PFC Kuban [D]

23.07.20
CLF
icon
Zenit-Radian

21.07.20
CLF
icon
Tuapse

14.07.20
CLF
icon
SKA-Khabarovsk [D]

28.07.21
CUP
icon
Biolog

10.02.21
CLF
icon
Volga Ulyanovsk

30.09.20
CUP
icon
SKA-Khabarovsk

16.09.20
CUP
icon
Rubin Kazan

02.09.20
CUP
icon
Biolog

23.07.20
CLF
icon
Zenit-Radian

21.07.20
CLF
icon
Tuapse

06.03.20
CLF
icon
Lada SOK

18.02.20
CLF
icon
Akron Togliatti

25.09.19
CUP
icon
Ural

27.01.21
CLF
icon
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]

19.08.20
CUP
icon
PFC Kuban [D]

14.07.20
CLF
icon
SKA-Khabarovsk [D]

02.03.20
CLF
icon
SKA-Khabarovsk [D]

28.07.19
CUP
icon
Druzhba [D]

27.06.19
CLF
icon
Chayka [D]

11.03.19
CLF
icon
Sakhalin [D]

09.03.19
CLF
icon
Luki-Energiya [D]

24.02.19
CLF
icon
Luch Vladivostok [D]

20.02.19
CLF
icon
KamAZ [D]




TÜMÜ