(İY : -)
MS
yenile
19 Şubat 2021 Cuma 14:00
Hazırlık Maçları
Boisko Przy Skarpie
Chojniczanka Chojnice
1
Stomil Olsztyn
2

Canlı: 1-2 | Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Chojniczanka Chojnice
Genel
İç saha
Dış saha

25.07.21
CLF
icon
Gryf Slupsk [D]

24.07.21
CLF
icon
KKS 1925 Kalisz

17.07.21
CLF
icon
Chrobry Glogow

13.07.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

10.07.21
CLF
icon
Stomil Olsztyn

03.03.21
CUP
icon
Cracovia

19.02.21
CLF
icon
Stomil Olsztyn

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

27.01.21
CLF
icon
Bytovia Bytow

24.07.21
CLF
icon
KKS 1925 Kalisz

17.07.21
CLF
icon
Chrobry Glogow

10.07.21
CLF
icon
Stomil Olsztyn

03.03.21
CUP
icon
Cracovia

19.02.21
CLF
icon
Stomil Olsztyn

27.01.21
CLF
icon
Bytovia Bytow

21.08.20
CUP
icon
Olimpia Elblag

15.08.20
CLF
icon
Bytovia Bytow

18.07.20
IL
icon
Warta Poznan

14.07.20
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

25.07.21
CLF
icon
Gryf Slupsk [D]

13.07.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

11.02.21
CUP
icon
Zaglebie Lubin [D]

03.02.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

30.10.20
CUP
icon
Garbarnia [D]

25.07.20
IL
icon
Stal Mielec [D]

30.06.20
IL
icon
Odra Opole [D]

26.06.20
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

20.06.20
IL
icon
Radomiak Radom [D]

17.06.20
IL
icon
GKS Belchatow [D]

Stomil Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

24.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda

21.07.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

10.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

15.05.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

24.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda

21.07.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

28.04.21
IL
icon
Korona Kielce

03.04.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

21.03.21
IL
icon
Widzew Lodz

13.03.21
IL
icon
LKS Lodz

27.02.21
IL
icon
GKS Tychy 71

23.01.21
CLF
icon
Pogon Grod. Mazowiecki

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

10.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

15.05.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

25.04.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

17.04.21
IL
icon
Resovia [D]

10.04.21
IL
icon
GKS Belchatow [D]

27.03.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]




TÜMÜ