(İY : -)
MS
yenile
26 Ocak 2020 Pazar 17:30
Hazırlık Maçları
Titanic Hotel Spor Kompleks Field 1 (Stadium)
Backa Topola
2
Vardar
1

Canlı: 2-1 | Backa Topola - Vardar canlı skor burada - Maç Özeti

Backa Topola
Genel
İç saha
Dış saha

16.12.21
SUL
icon
FK Crvena Zvezda

11.12.21
SUL
icon
Radnicki Kragujevac [D]

06.12.21
SUL
icon
Radnicki Nis

28.11.21
SUL
icon
Kolubara [D]

24.11.21
SUL
icon
Radnik Surdulica [D]

19.11.21
SUL
icon
Metalac GM

12.11.21
CLF
icon
Szeged 2011

05.11.21
SUL
icon
Novi Pazar [D]

31.10.21
SUL
icon
Vozdovac [D]

24.10.21
SUL
icon
Partizan

16.12.21
SUL
icon
FK Crvena Zvezda

06.12.21
SUL
icon
Radnicki Nis

19.11.21
SUL
icon
Metalac GM

12.11.21
CLF
icon
Szeged 2011

24.10.21
SUL
icon
Partizan

02.10.21
SUL
icon
Cukaricki

25.09.21
SUL
icon
Vojvodina

16.09.21
SUL
icon
Napredak

03.09.21
CLF
icon
Ferencvaros

27.08.21
SUL
icon
Mladost Lucani

11.12.21
SUL
icon
Radnicki Kragujevac [D]

28.11.21
SUL
icon
Kolubara [D]

24.11.21
SUL
icon
Radnik Surdulica [D]

05.11.21
SUL
icon
Novi Pazar [D]

31.10.21
SUL
icon
Vozdovac [D]

17.10.21
SUL
icon
Proleter Novi Sad [D]

10.09.21
SUL
icon
Spartak Subotica [D]

21.08.21
SUL
icon
FK Crvena Zvezda [D]

09.08.21
SUL
icon
Radnicki Nis [D]

25.07.21
SUL
icon
Metalac GM [D]

Vardar
Genel
İç saha
Dış saha

09.10.21
CLF
icon
Borec [D]

21.08.21
CLF
icon
Belasica [D]

06.09.20
CLF
icon
Pehchevo [D]

29.01.20
CLF
icon
FK Crvena Zvezda [D]

26.01.20
CLF
icon
Backa Topola [D]

23.01.20
CLF
icon
Dynamo Kiev [D]

20.01.20
CLF
icon
Hajduk Split [D]

31.07.19
CLF
icon
Kasımpaşa

30.07.19
CLF
icon
Rogaska [D]

23.07.19
CLF
icon
Gorica [D]

31.07.19
CLF
icon
Kasımpaşa

19.07.18
UEL
icon
Pyunik

07.12.17
UEL
icon
Rosenborg

19.10.17
UEL
icon
Real Sociedad

14.09.17
UEL
icon
Zenit St. Petersburg

17.08.17
UEL
icon
Fenerbahçe

25.07.17
UCL
icon
FC Koebenhavn

18.07.17
UCL
icon
Malmö FF

09.10.21
CLF
icon
Borec [D]

21.08.21
CLF
icon
Belasica [D]

06.09.20
CLF
icon
Pehchevo [D]

29.01.20
CLF
icon
FK Crvena Zvezda [D]

26.01.20
CLF
icon
Backa Topola [D]

23.01.20
CLF
icon
Dynamo Kiev [D]

20.01.20
CLF
icon
Hajduk Split [D]

30.07.19
CLF
icon
Rogaska [D]

23.07.19
CLF
icon
Gorica [D]

02.02.19
CLF
icon
FC Olexandriya [D]




TÜMÜ