Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan Galatasaray ve VAR yorumları...
12
DEMİRKOL'UN MESAJLARI
Bu kadar kötü oyunu teknik direktörün adını anmadan eleştirmek çok büyük bir şey. Sadece Galatasaray takımında değil, kulübünde değil, Galatasaray camiasında güvenilen tek isim Fatih Terim. Fatih Terim dışında takım başında kim olsa şu an Fatih Terim ismi haykırılıyordu. Başka bir alternatif yok. İnsanların önüne atılacak başka bir isim yok. Tek seçenek Fatih Terim.
11
"MUSLERA OLMASA FARKLI OLUR"
Fatih Terim gitsin yerine gelsin diyebilecek bir teknik direktör var mı? Figür açısından yok. Saha içerisinde Sneijder gibi, Hagi gibi oyuncu var mı, bir tek Muslera var. Zaten Muslera olmasa durum daha fena olurdu. 
10
"YİNE OCAK DİYOR"
Galatasaray 20 dakikada 4 tane atabilir. Ama Galatasaray bu sene 4 tane atabildi mi, dört pozisyona zor girmiştir. Hoca forumsuz ve korkarım ki umutsuz, geçen sene bu zamanlar Ocak dedi, sonra Temmuz dedi, şimdi yine Ocak diyor.
9
"TEMMUZ'DA YİNE YENİLENECEK"
Peki Ocak'ta transferi yaptı, 3 tane transfer yaptı. Temmuz'da yine yenileneceksin. Kiralık gelip gitmeler var. Fatih Terim, Beşiktaş maçından sonra 'bazı oyuncular son şansını kullandı' dedi. Real Madrid maçına aynı kadroyla çıkmak zorunda kaldı bir oyuncu eksikliği ile bu ne demek dün gördük biz.
8
"OYUNCULARIN RUHSUZLUĞU DEĞİL"
Galatasaray'da oyuncuların ruhsuzluğu, Galatasaray tarihini bilmemesi değil. Fatih Terim'in ve yönetimin mutsuzluğu, forumsuzluğu ve umutsuzluğu var. 
7
"EMRE MOR'UN YERİNE YOK MU?
Emre Mor nedir yani, ben hakikaten çözebilmiş değilim. Aralık oldu hala sonuç alınamadı. Yok mu Galatasaray'ın altyapısında o pozisyonu oynayacak oyuncu? Fatih Terim 90'ların başından beri teknik direktör olarak hayatımızda. Ben hiçbir sezon oyuncularıyla ilgili bu kadar toptan ve bu kadar negatif konuştuğunu hatırlamıyorum.
6
"BELHANDA İŞİ KOPTU"
Belhanda işi koptu artık. Ne yapsa kendini beğendiremeyecek. Zaten oyun olarak da pek bir şey yaptığı yok.
5
"BEN OLSAM MUSLERA'YA VERİRİM"
Falcao ya adam Falcao, kaç para alacak? Sen 4 alıyorsan, o adam 5 alacak. Ego sahada olur eğer performans yoksa kapı orada. Eğer Falcao'nun parasını sorun yapıyorlarsa göndereceksin. Muslera da 5 miyon alıyor. Ben olsam diğer oyunculardan alıp Muslera'ya veririm 'al baba sen hak ediyorsun falan...
4
"G:SARAY ÇIKIŞA GEÇEBİLİR"
Galatasaray'da N'zonzi-Lemina ve 3. oyuncu... Bu oyuncuların sürekli sahada olup, sürekli performans göstermeleriyle Galatasaray'ın bir çıkış bulabileceğini düşünüyorum. İşin merkezini oturtmadan olmuyor. İşin merkezini oturtacaksın.
3
"LEMINA BAŞTAN OLSAYDI..."
Lemina %100 hazır olsaydı, başından beri oynamış olsaydı onun etrafında bir takım olurdu. Güneşi olmayan dünya gibi merkez lazım takıma, orayı oturttuğu an düzelir takım. Nagatomo çok kötü mü oyuncu, orada mı kopuyor tüm her şey.
2
"HALA TOPLANTI BEKLİYORUZ"
Cüneyt Çakır da uzun süredir maç alamıyor, Avrupa'da da alamıyor. Sakatlığı mı var acaba? MHK başkanı Zekeriya Alp bir basın toplantısı düzenleyecekti. Biz hala basın toplantısını bekliyoruz. Yapılsın artık şu basın toplantısı bu işi hep birlikte kurtarmamız lazım. 
1
"VAR'IN AÇIKLAMASI LAZIM"
VAR'da ne tartışılıyorsa onu da bilmemiz lazım. Ofsayt mı, faul mü ne olduğunu bilmemiz lazım. İngilizler, canlı yayında çizgiyi de çiziyor. Bunun sakıncası yok, bunda problem yok, bunu bilelim. İncelenip açıklanmadığı zaman, Sörloth'un, Marcao'yu itmesine bakılmadı diyorlar. Bakıldı abi. Bakıldı, daha ne diyelim. VAR bu tür incelemeleri açıklaması lazım.