Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Valencia son kez 11'de oynadı"
7
TÜMER METİN'DEN YORUMLAR

Fenerbahçe'nin Göztepe'yi 3-2 yendiği maçı Tümer Metin, TRTSpor'da değerlendirdi.

6
OLAĞANÜSTÜ KADRO AMA..

Olağanüstü bir kadro kuruldu deniyor ama bu kadronun şu ana kadar tam olarak sahaya yansıdığını söyleyemeyiz. Tecrübeli kadrolar bazen sadece insiyatifli oynarlar.

5
OYUNUN İKİ PATRONU VAR

Şimdi Fenerbahçe'de iki tane maestro var; Sosa ve Gustavo. Oyunun patronları bunlar ve Fenerbahçe belki de önümüzdeki haftalarda bu oyuncuların etrafını iyi donatarak istediğini oyunu görecek.

4
VALENCIA SON KEZ 11'İ GÖRDÜ

Fenerbahçe için kendi adına oyunu eksiye sokacak taraflar da var. Artıları da söyleyelim tabii; kadro derinliğinde Erol hocanın avantajları var ve bence Enner Valencia bu kadro derinliğinde son kez ilk 11'de görev aldı, son kez şansını kullandı.

3
OZAN TUFAN YANIYOR

Valencia tarafında bir değişiklik olacak. Pelkas da o bölgeye girmekte zorlandı. Ozan Tufan sahneye çıktı ve yine sazı eline aldı, oyunu açtı. Ozan Tufan sadece çalımla değil pasla da rakibi oyunu düşürüyor, bu başka bir meziyet.

2
F.BAHÇE FİŞİ ÇEKEMEDİ

Fenerbahçe golleri buldu, oyunu yakaladı ve Göztepe karşısında ağırlığını koydu. 3-1 çok garanti skor değil ama Fenerbahçe'nin bu kadrosunun fişi çekmesi lazımdı, çekemediler.

1
BU KADAR KAÇMAZ

Cisse ile iki tane buldular, Pelkas ile kaçırdılar, Samatta ile kaçırdılar, Gustavo ile kaçırdılar. Göztepe kalecisini de tebrik etmek lazım, olağanüstü bir performans sergiledi.