Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen'den Trabzonspor - Beşiktaş yorumları
8
"BEŞİKTAŞ, KUSURSUZ SAVUNDU"
Önder Özen Trabzonspor - Beşiktaş karşılaşmasını yorumladı.

"28 dakika bir oyun seyrettik. Beşiktaş takım savunması yaptı ve neredeyse kusursuzdu. Boyd golü atana kadar oynanan bölümde Trabzonspor etkili gibi gözüktü. Beşiktaş takımı kusursuz bir takım savunması yaptı.”

7
"A.GÜCÜ'NDE YAPTIĞINI YAPTI"

“20. dakikada Murat hoca, Oğuzhan'a 'Biraz da top' diye seslendi. Tyler Boyd, Ankaragücü'nde yaptığını Beşiktaş'ta da yaptı. İyi bir vuruş ile takımı öne geçirdi.”

6
"SERGEN HOCA'NIN STRATEJİSİ AKILLICA"

“0-1'den sonra Trabzonspor kırılgan oldu. Ondan sonrası kırık, dökük bir Trabzonspor seyrettim. Her geçen dakika Beşiktaş oyunu ele aldı. Akıllıca buldum. Sergen hocanın stratejisini doğru buldum. Bugün ki Trabzonspor'a karşı böyle oynanırdı"

5
"DERİN SAVUNMA İÇİN UYGUNLAR"

"N'Sakala bugün için tamam, Welinton da öyle. İlk devre derin savunma yaptı Beşiktaş, Welinton için bu uygundur ancak iç sahada daha açık, önde oynayacaktır Beşiktaş."

4
"HASIC VE BOYD, BEKLERLE İLİŞKİYİ KESTİ"

"Hasic, genç bir oyuncu. Topla neler yapabileceğini hala bilemeyiz ama ilk devre hem Boyd'da hem de Hasic'te şunu gördüm; Trabzonspor'un bekleriyle Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür'ün ilişkisini kesecek bir oyun oynadılar.

3
"TRABZONSPOR'U KANDIRABİLİR"

Eddie Newton da elindeki oyuncu kadrosuna göre en iyisini yapmaya çalışıyor. Başlangıç, 'Trabzonspor'un kimliği bu mudur?' diye düşündürttü. Burada seyirci olduğunu düşünün. Trabzonspor'u, Trabzonspor yapan unsur tempo. Bir ara Beşiktaş kapandı, biz, 'Trabzonspor oyunu aldı.' diye düşünüyoruz. Trabzonspor aldı oynuyor mu, Beşiktaş 'Gel bakalım' mı diyor? 28 dakikalık oyun, Trabzonspor'u kandırabilir.

2
"EDDIE NEWTON NE YAPACAK"

Trabzonspor kendi kimliğinde oynamadı. Eddie Newton da ne yapacak... Serkan biraz daha güçlenmiş ama yetmez. Boyd ve Hasic de çok kapandı. Kenardan birebirler oluşmayınca çok zorlandılar.

1
"O SAKATLIKTAN DÖNMEK KOLAY DEĞİL"

(Dorukhan Toköz) O sakatlıktan sonra dönmek kolay değil, bir de Beşiktaş formasıyla, Trabzonspor'a karşı dönmek kolay değil. Zordu ama iyiydi. Kıpır kıpır, manevralarını gördüm. Koşabilir ancak diz sakatlıklarından sonra bir de manevra unsuru var...