Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen ve Metin Tekin Beşiktaş - Antalyaspor maçı yorumu
9
"ANTALYASPOR GALİP DE GELEBİLİRDİ"
Beşiktaş'ın Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Önder Özen ve Metin Tekin karşılaşmayı yorumladı.

Metin Tekin: "Üretilen pozisyonlar ve oyunun akışına baktığınız zaman beraberlik doğru skordu. Beşiktaş'ın ikinci yarıdaki tepkisi ne olacak diye bekledik. Antalyaspor son 20 dakikada oyunu etkisi altına alabildi ama galip de gelebilirlerdi"
8
"BEŞİKTAŞ GOLÜ GÜMBÜR GÜMBÜR GELMEDİ"
Önder Özen: "Beşiktaş geçen hafta harikulade oyun planıyla kazandı Trabzon'da geçen hafta. Beşiktaş'ın iç saha maçlarında zorlanacağı belliydi. Beşiktaş gümbür gümbür şekilde golü bulmadı. Atiba 40 metre uzun top atmaz ama attı."
7
"GÖKDENİZ İÇİN 4 BÜYÜKLER YOKLAMA YAPMIŞ"
Önder Özen: "Beşiktaş için Gökdeniz ciddi kayıp olmuş. Geçen sezonun 2. devresi oynanırken 4 büyük kulüp yoklama yapmış. Bence Antalyaspor çok doğru iş yapmış. Bugün de oyununu gördüm. Büyük maçta deplasmanda sonradan oyuna girip dar alanda işi görüp golü atmış. Bu tamamdır."
6
"LARIN FREY'DAN DAHA İYİ"
Önder Özen: "Larin Frey'den daha iyi ama benzerler. Büyük takımda oynayacaksınız. Beşiktaş içerideki bütün maçlarda kapalı savunmayı açmaya çalışacak. Maçlarını favori olarak oynamak zorunda olan bir takım Beşiktaş. Soruyorum, Larin arkadaşlarına duvar olabilir mi? Yüksek toplarda isabetli vuruşlar yapabilir mi? Bana tam kafacı santrafor görüntüsü vermedi. İlk defa da görmüyoruz. Belçika Ligi'nde de yaptığı rakamlar yeterli değil. Beşiktaş'ın santraforu daha nitelikli, çok daha nitelikli olmalı."
5
"LARIN FREY'DEN DAHA İYİ"
Önder Özen: "Demba Ba, Mario Gomez, Negredo, Cenk, Burak Yılmaz. Bunların her biri farklı özelliklere sahip olmasına rağmen bizim ligimizde 20 ve üzeri atma özelliği olan oyunculardır. Mario Gomez'le Burak Yılmaz aynı mıdır değildir ama ikisi de ceza sahası içinde yakalarsa atar. Larin atar mı? Atamaz."
4
SANGARE - F.BAHÇE DEĞERLENDİRMESİ
Önder Özen: "Fenerbahçe'de Nazım Sangare'den sonra Murat Sağlam ve Dirar da artık forma bulamayacak belli oldu. Beşiktaş bu seneyi geçen seneye bakarak görebilir. Caner Gökhan çok daha büyük kalite."
3
"ALİ GÜLTİKEN ÖYLE POZİSYONU ATARDI"
Önder Özen: "Larin'in bir pozisyonu var, sol ayağıyla vurdu, aceleden heyecanlandı. Beşiktaş'ta Ali Gültiken mesela böyle pozisyonlarda topu çevirerek sağ ayak içiyle vururdu. Kaliteli bir vuruş böyle olmalıydı."
2
BEŞİKTAŞ'IN YEDİĞİ GOL KİMİN HATASI?
Önder Özen: "Beşiktaş'ın yediği golde önce Welinton Gökdeniz'in önünü boşaltıyor. Sol iç stoper de o çünkü. Sonra Vida ve NSakala geçiliyor. Ama önce Welinton'a yazar"
1
"GÖKDENİZ İNŞALLAH DEVAMINI GETİRİR"
Metin Tekin: "Gökdeniz'in sonradan oyuna girip dar alanda böyle işler yapacağını planlaması bile benim için yeterli. İnşallah devamını getirebilir."