Sporx Extra Arama Logo

Mesut Özil serbest kalıyor!
10
VE MESUT ÖZİL SERBEST KALIYOR

Arsenal ve Mesut Özil, sözleşme feshi için prensip anlaşmasına vardı.

9
F.BAHÇE İÇİN FEDAKARLIK YAPTI

The Athletic'e göre; Mesut Özil'in Arsenal'den yıl sonuna kadar kazanacağı 8 milyon euro bulunuyordu. Bu alacağında fedakarlık yaparak bonservisini 6 ay önceden aldı.an Mesut Özil, sözleşmesinde 500 bin euro indirim yaptı.

8
İSTANBUL'A GELİYOR

Mesut Özil, Fenerbahçe forması giymek için bu hafta sonu İstanbul'a gelecek ve Fenerbahçe ile resmi sözleşmeye imza atacak. Ancak, resmi evraklar hafta içerisinde işleme konacak.

7
FENERBAHÇE İLE HER KONUDA ANLAŞMA

The Athletic'te yer alan habere göre; Mesut Özil, Fenerbahçe ile de her konuda anlaştı. Arsenal'den 'resmen' ayrılır ayrılmaz Fenerbahçe'ye imza atacak.

6
AMİNE GÜLŞE ETKİSİ

Eşi Amine Gülşe'nin ailesinin Türkiye'de yaşıyor olmasından dolayı Özil'in kariyerine Türkiye'de devam etmesini isteyen Amine, bu düşüncesi doğrultusunda Küçük Çamlıca'da (İstanbul) 10 milyon dolara tripleks ev aldı.

5
FUTBOL OYNAMAK İSTEMESİ

Arsenal'da düzenli olarak forma giyemeyen ve Arsenak tarafından gün geçtikçe daha da değersizleştirilen Mesut Özil'in kendisini yeniden değerli hissetmek için taraftar ve camia desteğine ihtiyacı var.

4
TEK DEĞER GÖRDÜĞÜ YER

Almanya'da adeta "vatan haini" ilan edilen ve siyasi olarak da büyük bir baskı gören Mesut Özil, tıpkI Almanya gibi İngiltere'de de "değersiz" bir ürün futbolcu olarak konumlandırılıyor; dolayısıyla Özil'in değer, sevgi, saygı gördüğü en tepe yerlerden biri de Türkiye.

3
ACUN ILICALI FAKTÖRÜ

Acun Ilıcalı'nın çok yakını olan Mesut Özil, İstanbul'a geldiği anda soluğu Ilıcalı'nın ofisinde alıyor; yaz dönemi tatillerini de Ilcalı ile birlikte yapıyor. Acun Ilıcalı'nın Türkiye'de güçlü, sevilen, değer gören bir figür olması Özil açısından çok büyük bir avantaj...

2
ALİ KOÇ ETKİSİ

Türkiye'nin en varlıklı işadamlarından biri olan Ali Koç'un "sözünün senet olduğu" bir süreç, Özil açısından hem ekonomik hem de sosyal anlamda yeterlilikleri karşılıyor.

1
TARAFTAR BASKISI

Mesut Özil açısından "değer görmek" en önemli faktörlerden biri... İngiltere ve Almanya'da değersizleştiren Özil'in yeniden kendisini bulması için Türkiye'deki taraftar profili tam anlamıyla aranılan kan! Özil'in Instagram hesabına bir günde 10 bin Fenerbahçe taraftarının yorum yapması ve belki de tam da aranan duygusal yön olabilir