Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol: "Muriqi bilerek kart gördü"
10
"MURIQI BİLEREK GÖRDÜ"
Mehmet Demirkol, beIN Sports'taki beIN Manşet programında gündemi değerlendirdi.
9
"GÖKHAN GÖNÜL ÇOK ÖVÜLDÜ AMA..."
Gökhan Gönül'ün performansı çok övüldü ama sorun zaten bu. Birisi, gece gündüz çalışıyoruz diyorsa orada bir sorun vardır. İş dediğin, günde maksimum 8 saat yapılır.
8
"FATİH'İ VERDİN, OYNUYOR"
Beşiktaş'ta yeni bir organizasyon lazım. D. G. Sivasspor'un şu an yaptığı gibi, eldekiler gibi. Fatih Aksoy'u verdin, oynuyor. Demek ki elinde varmış.
7
"AVCI WINNER DEĞİL"
Abdullah Avcı'nın kupası, kazandığı bir final yok. Hem insan olarak hem de teknik direktör olarak çok takdir ettiğim bir kişi ama winner değil.
6
"ŞAMPİYONLUĞU BÜYÜK TAKIMDA VERSE..."
Abdullah Avcı geçen sene şampiyonluğu M. Başakşehir'de değil de Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray'ı çalıştırıyorken verseydi, muhtemelen bir süre teknik direktörlük yapamazdı.
5
"BEŞİKTAŞ'A KALECİ LAZIM"
Beşiktaş'ta çok yönlü bir kriz var. Beşiktaş, sadece kalesini değiştirerek bu krizi çözebilir. Kalecilik yapabilen birinden bahsediyorum. ‘Mesleği kaleci ama yapmıyor’ birisiyle değil, çünkü Karius öyle.
4
"HÜRSER TEKİNOKTAY HAKLIYMIŞ"
Beşiktaş yönetiminden ses seda çıkmıyor. Ben, Ahmet Nur Çebi'yi dinlemek istiyorum. Hürser Tekinoktay haklıymış demek ki. Çünkü Hürser Tekinoktay, 'Ben, her şeyi değiştireceğim.' diyordu.
3
"BENCE BİLEREK GÖRDÜ"
Kişisel olarak bana sorarsan, Vedat Muriqi bence bilerek kart gördü ama ben bunu ispatlayabilir miyim? Ceza verebilir miyim? Veremem. Vedat söylemediği sürece ya da Fenerbahçe'den biri çıkıp, 'Biz, bilerek görmesini istedik.' demediği sürece bu ceza verilemez. Kupadaki ve ligdeki kart cezasını birbirinden ayırmak gerekiyor.
2
"FALCAO MÜTEVAZI BİR YILDIZ"
Radamel Falcao'nun birilerini kandırdığına dair çıkan haberlere rağmen ondan hiç şüphe duymadım. Mütevazı bir yıldız olduğu çok net belli.
1
"SÖRLOTH'A NAZAR DEĞMESİN"
Sörloth'un performans herkesi pişman eder. Nazar değmesin, olağanüstü oynuyor.