Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç'tan gündeme dair yorumlar!
6
HINCAL ULUÇ'UN YORUMLARI
Deneyimli yorumcu Hıncal Uluç A Spor'da gündemi, TFF'nin küme düşme için aldığı kararı ve Süper Lig sezonunu değerlendirdi.
5
"LİG VE KUPA DİZAYN EDİLDİ"
"Madem küme düşme olmayacaktı, lig neden oynandı? Demek ki ligin üstü dizayn edildi. Ahmet Ağaoğlu'nun mantığı bu. Aynı mantığı şimdi ben kullanıyorum. Şampiyonluk Trabzonspor'dan alındı ve Başakşehir'e verildi. Lig Başakşehir'e verildiyse, kupa da Trabzonspor'a verilerek bu dizayn tamamlanmış olur. Ben de diyorum ki Türkiye Kupası da dizayn edildi."
4
"OYNANMIŞ TEK BİR MAÇA İNANMIYORUM"
"Ben gerek ligde gerek kupada oynanmış tek bir maça inanmıyorum. Bu küme düşmenin kaldırılması kararı nasıl alındı. 20 kulüp ittifakla bu kararı aldık dediler. Ahmet Ağaoğlu, 'Ben bu kararın içinde yoktum' diyor. Nasıl ittifakla alınmış oluyor bu karar?"
3
"HAYATINDA BÖYLE ŞEY DUYDUN MU?"
"Ben bu ittifakın içinde olanlardan birisine, federasyon üyesi Hamit Altıntop'a soruyorum. Sen Almanya'da Beyern'de, İspanya'da Real'de oynamış bir oyuncusun. Böyle bir şey duydun mu hayatında? İspanya, Almanya pandemiyi yaşamadı mı?"
2
"NİHAT ÖZDEMİR'E İNANMIYORUM"
"İspanya'da, Almanya'da böyle bir karar alındı mı? Hamit Altıntop bu karara nasıl tamam dedi? Kamuoyuna bunu söylesin. Mehmet Sepil'e inanmadığım gibi, Nihat Özdemir'e de inanmıyorum. Türkiye'de futbol inandırıcı değil."
1
"FİKSTÜRÜ MÜ DİZAYN EDEMEYECEKLER"
"Ligi dizayn edenler fikstürü mü dizayn edemeyecek. Galatasaray-Fenerbahçe maçına zaman kalmadı diyelim. Derler ki torbaya atacağız, kazananı torbadan çekerek belirleyeceğiz. Bunların artık yapmayacakları bir şey yok."