Sporx Extra Arama Logo

Fabrice N'Sakala'dan Beşiktaş itirafları
9
FABRICE N'SAKALA'DAN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş'ın Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı sol bek Fabri N'Sakala, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İşte Fabrice N'Skala'nın açıklamaları...
8
HAYALİM BEŞİKTAŞ'TI
Türkiye'ye geldiğimden beri büyük bir takımda oynamak için çok çalıştım. Beşiktaş'a kadar gelmem kolay değildi ama çalıştım ve başardım. Beşiktaş'a gelmeden ilk önce Sergen Hoca ile konuştum. Zaten tanışıyorduk ve sözleşmem bitmek üzereydi. Düşüncelerimi ilk onunla paylaştım.
7
EN KISA SÜREDE TOPARLANIRIZ
Birçok transfer oldu ve adaptasyon süreci yaşadık. En kısa sürede toparlanacağız. Büyük takımız, bireysel olarak büyük futbolculardan kuruluyuz. Ancak küçük detaylar var. Öz güvenimiz yüksek, en kısa sürede iyi işler yapacağız.
6
CANER ERKİN İLE FARKLIYIZ
Caner Erkin ile kıyaslandığımı görüyorum. Caner'in tarzı farklı, benim tarzım farklı. Bu iki farklı tip oyuncudan, aynı sonucu beklemek doğru olmaz.
5
ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUZ
Şampiyonluğa inanıyoruz. Geçen sene de kötü başladık ama üçüncü bitirdik. Şu an pozitifiz ve sezon sonu için olumlu düşünüyoruz.
4
ALANYA'DAKİ BEŞİKTAŞLI ARKADAŞIM...

Türkiye'ye geldiğimden beri Beşiktaş'a karşı hayranlığım var. Hatta Alanyaspor'da bir takım arkadaşım Beşiktaş taraftarıydı ve bu transfere onun da etkisi olmuştur. Umarım en kısa zamanda bu formayla gol de atarım.

3
ŞAMPİYON OLUNCA ÇALARIM
Tesiste gitar çalmıyorum çünkü insan içinde çalmaya utanıyorum. Şampiyonlukta gitar çalacağımın sözü hala geçerli. Şampiyon olmak için gerçekten elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum.
2
'F.BAHÇE'YE GEL' DEMEDİ
Erol Hoca ile iyi ilişkimiz var. O, bana hiçbir zaman 'Fenerbahçe'ye gelir misin?' demedi. Tercihi hep bana bıraktı. Alanyaspor'da da birkaç kez bunu konuştuk. Erol Hoca tercihi bana bıraktı ve ben de Beşiktaş'ı seçtim. Hala konuşuyoruz ama aynı şeyleri değil.
1
ERSİN VE RIDVAN ÇOK İYİ
Ersin Destanoğlu öğreniyor ve geleceği çok parlak. Herkes hata yapar, elinden gelenin en iyisini yapıyor ve çok daha iyi durumda olacağını düşünüyorum. Rıdvan Yılmaz'ı Beşiktaş'a gelmeden tanıyorum oda çok iyi. Beşiktaş'ın çok iyi gençleri var, Utku Yuvakuran da iyi. Başka arkadaşlar da var. Beşiktaş'ın geleceği onlarla daha iyi olacak.