Sporx Extra Arama Logo

Erol Bulut'un derbide zafer planı!
6
EROL BULUT'UN GOL PLANI!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Beşiktaş'ı devirme planını belirledi. Siyah- Beyazlı takımın zayıf yönlerini tespit eden başarılı hoca Utku'nun uzaktan şutlarda başarısız olduğunu belirledi. Bulut'un Utku'nun bu dezavantajını avantaja çevirmek istediği öğrenildi.

5
ŞUT ÇALIŞMASINA AĞIRLIK VERDİ

Başarılı hocanın hafta içindeki idmanlarda uzaktan şut çalışmasına ağırlık vermesinin temel nedeninin bu olduğu öğrenildi. Bulut oyuncularından kaleyi gördüğü anda şut atmasını istedi.

4
FUTBOLCULARIYLA TOPLANTI YAPTI

Futbolcularıyla toplantı yaptığı belirlenen Bulut'un, "Utku iyi bir kaleci ama uzaktan şutlarda hata yapabiliyor. Bu nedenle kaleyi gördüğünüzde şut çekin" talimatı verdiği ortaya çıktı.

3
PANİK YAPMA İHTİMALİ VAR

Özellikle hücuma yönelik oyunculardan şut çekmesini isteyen Bulut'un Utku'nun ilk kez derbi maça çıkacağı için panik yaşayabileceğini de hesaba kattığı gelen bilgiler arasında.

2
GÖKHAN'IN YETİŞMESİNİ BEKLİYORUZ

Erol Bulut futbolcuların durumlarıyla ilgili açıklamalar da yaptı. Gökhan'ın tedavisinin sürdüğünü belirten Bulut, "Yetişmesini bekliyoruz İnşallah bir sıkıntı olmaz" dedi. Valencia'nın henüz dönmediğini vurgulayan Bulut, "1-2 gün içinde yeni bir test olur. Türkiye'ye dönmesini bekliyoruz" diye konuştu. Samatta konusunda da bilgi veren Bulut, "3-4 hafta sakatlık süreci yaşayacak. Bizim için çok değerli bir oyuncu. Ona da ihtiyacımız olacak" diye konuştu.

1
3 PUAN ALMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ

Erol Bulut, Beşiktaş maçına 3 puan parolasıyla çıkacaklarını söyleyerek, "Rakip iyi bir takım ama bizim de kalitemiz belli" ifadesini kullandı.