Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'nun F.Bahçe-Trabzonspor maçı yorumları
5
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMLARI

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u 3-1 yendiği karşılaşmayı eski hakem Erman Toroğlu değerlendirdi. İşte Erman Toroğlu'nun yorumları...

4
İSTİFA ETSİN, SİZ DE BIRAKIN

İki takımın kadrosuna bakınca çok fark var. Ancak bir şeyi aklım almıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş, tekrar Fenerbahçe! Caner Erkin ve Gökhan Gönül! Arkadaş, daha hala öyle gol yiyorsanız, yürüyün gidin. Siz dalga mı geçiyorsunuz? O golü nasıl yersiniz? Haydi Eddie Newton İngiliz, Trabzonsporlu oyuncular siz ne yapıyorsunuz, kaleci ne yapıyor? Hala böyle gol yiyorsanız teknik direktör istifa etsin, futbolcular da bu işi bıraksın. Çıkaramayacağın bir gol yiyorsun. 2-1 devam etsin, onu yeme.

3
APTALLIK! GERİZEKALILIK

Şu an Caner Erkin ile Gökhan Gönül, bütün takımların takımların defans oyuncularını aptal yerine koyuyorlar. Hakikatten o oyuncuların alayı aptal. Kusura bakmayın ama bu gerizekalılık. Vallahi gerizekalılık.

2
BU KADAR SAFI BULDULAR

Bu gollerin çalışmayla alakası yok. Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e helal olsun. Beşiktaş'ta yaptılar, Fenerbahçe'de yaptılar. Bu kadar safı buldular, yapıyorlar.

1
FENERBAHÇE HAK ETTİ

Fenerbahçe'nin kadro derinliği var. Fenerbahçe'nin kadro derinliğini iyi kullanırsan, sonucu alırsın. İlk yarı Trabzonspor, kinci yarı Fenerbahçe iyi oynadı. Fenerbahçe hak etti. Maç 45 dakika değil, sonuna kadar oynayacaksın.