Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Trabzonspor - Beşiktaş yorumları
13
TOROĞLU YORUMLADI
Erman Toroğlu, Trabzonspor - Beşiktaş maçını A Spor ekranlarında yorumladı. İşte Toroğlu'nun sözleri...
12
"BİR GOL UÇAN KUŞ"
Trabzonspor - Beşiktaş, isme baktığımızda amma maç diyoruz. Öyle dediğimizde böyle fiyasko bir maç izlediğimi hatırlamıyorum. İlk yarıda 45 dakika maç seyrettik, bir tane pozisyon yok. Şu pozisyon çok güzeldi, indirdiler, bindirdiler, arkadan verkaç falan... Bir gol var, o da uçan kuş. Kaleci çıkarıyordu, defansa çarpınca çıkaramadı kaleci.
11
"İKİSİ DE OLMAZ"
Baktığımızda biraz erken mi olur bilmiyorum ama bu Trabzonspor'dan da, Beşiktaş'tan da bir halt olmaz.
10
"SÖRLOTH YARISIYDI"
Sörloth gitti, çok net söyleyeyim Trabzonspor'un yarısıydı. Galatasaray'a bakıyorum daha hazır, Fenerbahçe'ye bakıyorum daha heyecanlı oynuyorlar, potaya girer, işi götürür. Diğerlerine bakacağım. Bu Trabzonspor ile Beşiktaş'ın olması çok zor, sağdan soldan bakıyorum, çok zor. Şu görüntüyle çok zor.
9
"SÖRLOTH'U BEN DE ALIRIM"

Sörloth geldi, oynadı, gidecek. Avrupalı bir idareci olsam, ben de Sörloth'u kesin alırım. O fizikle, o sürati, çabukluğu, hava hakimiyeti, verkaçı... O kadar artıları var ki, şimdiye kadar niye orada kalmış bilmiyorum. Kim alırsa, parasını çıkarır.

8
"SANTRFOR ÇOK ÖNEMLİDİR"
Santrfor çok etkiliyor, iyiyse iki adamı birden sürüklüyor. Aradaki boş alanlara gireceksin. Trabzon'da santrfor oynayan adam bunları yapamadı. Sakatlar var da nereye kadar sakat, daha birinci hafta. Trabzonspor'un aldığı oyuncu daha yeni, 6 ay yok diyorlar.
7
"TUHAF SEZON OLACAK"
Larin'i diyelim oyundan çıkar, kimi oynatacaksın? Galatasaray'ın iki santrforu da iyi, önde başlayacak. Tuhaf bir sezon geçireceğiz. Seyircisiz olacak, herkes daha önce seyirciye güveniyordu.
6
"BU MÜCADELE OLMAZ"
İlk yarı 1 pozisyon var, daldaki taşa top attı çocuk, vurdu. Sonra şaibeli bir penaltı var, sonra 10 kişi kaldı Trabzonspor. Trabzonspor kötü oynadı tamam ama bir futbol takımı böyle rezalet mücadele edemez, buna hakkı yok. Trabzonspor bu mücadeleyi yapıyorsa, bir şeye bahane bulmasın.
5
"BÖYLE TRABZON GÖRMEDİM"
İkili mücadelelerde pandispanya gibiler, ben böyle Trabzon görmedim. Bu kadar mücadele gücü noksan takım olmaz. Mücadele edersin, hakeme itiraz edersin, bir şey yaparsın. Beşiktaş tokatladı gitti, hiç ağlamasınlar. Oyunu iyi değil ama Beşiktaş, bu Trabzon'a karşı kazanırdı. Bu ligde, bu Trabzon'u her takım yener.
4
"TEKNİK ADAMLA BAĞLANTISIZ"
Bu takımda teknik adam ile oyuncular arasında bir bağlantısızlık var gibi geliyor bana. Şöyle bir mücadele olmaz. Mücadele eder, kalite noksandır, gol yersin, 5 yersin ama bu Trabzon'da bir gariplik var.
3
"SADECE ABDÜLKADİR"
Abdülkadir Ömür mücadele etti sadece, diğerleri yok. Bir tek o çocuk mücadele etti.
2
"BEŞİKTAŞ DA İYİ DEĞİL"
Beşiktaş'ın da oyunu iyi değil, Trabzonspor eksik kaldıktan sonra pozisyona girdiler ama onun dışında yapamadılar. Bu Trabzon'a yapamadılar, 3-1 aldatmasın. Galipken konuşacaksınız bazı şeyleri.
1
"F.BAHÇE VE G.SARAY İYİ"
Fenerbahçe'ye bakıyorum, sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışında gider. Sahadaki oyuncular, kenardaki oyuncular, bir hareket var. Galatasaray'da zaten iyi oyuncular var, iki iyi santrforu var. Beşiktaş'ın santrforu yok. 3 hafta sonra göreceğiz, Başakşehir'i de seyredelim. Biraz iyi gidecek bir Anadolu takımı, bu sene yine iyi bir şeyler yapabilir.