Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray-Sivasspor yorumu!
16
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR

Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan programda Galatasaray - Sivasspor mücadelesini değerlendirdi.

15
G.SARAY DA 10 KİŞİYDİ
Sivasspor 1 devre 10 kişi oynadı. Futbolda bana top atmıyorlar hikayesi var. Sen göstermiyorsun kendini, top alınır. İlk 20 dakika sonrası gösterdiler kendilerini. Sivasspor 10 kişi kalınca Galatasaray oynayacak sandı herkes ama Galatasaray da sahada 10 kişiydi. Belhanda da sahada yoktu.
14
TERİM'İN ESKİ HALİ OLSA...
Belhanda ne yapıyor? Mecbur musun oynatmaya al oyundan. Fatih Terim’in eski hali olsa bu Belhanda’yı 75. dakikada sokar 76’da oyundan alırdı. Sivasspor fizik olarak daha iyiydi Galatasaray’dan. Andone böyle devam ederse Falcao oturur kenarda.
13
FATİH TERİM'İN KATKISI YOK
Emre Mor, Andone, Ömer Bayram bugün inanılmaz çalıştı. Andone ceza alanı civarında topu aldı akıllı adam. Emre Mor onu yapmıyor fazla harcıyor kendini dışarıda. Ceza alanında Emre Mor Galatasaray’a lazım. Kazanılması lazım. Bu sezon Fatih Terim’in Galatasaray’a katkısı yok. Zaten oyun şekli yok.
12
HENÜZ ANLAYAMADIM
Galatasaray Takımı’nın ne olduğunu anlamış değilim. Et mi, tavuk mu, balık mı? Nzonzi iyi bir adam ama bir yanında Ömer Bayram bir yanında Belhanda oynuyor. Adamı da bozuyorlar. Nzonzi ‘Ne oynuyoruz biz?’ diyor. Andone de iyi kumaş.
11
TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMIYOR
Fatih Terim, oraya buraya konuşmaktan, yöneticisi, TFF, Beşiktaş Fenerbahçe falandan takımına dönecek ve teknik direktörlük yapmaya başlayacak. Bu sene Fatih Terim teknik direktörlük yapmıyor ve takımı iyi değil. İç sahada oynuyorsun, 10 kişi takıma top yap, pas yap. Topçuysan topu vermezsin 10 dakika.
10
FATİH TERİM'İ TANIYAMIYORUM
Ben Fatih Terim’i tanıyamıyorum. İstatistikler iyi güzel de Galatasaray seyircisi takımından mutlu değil. ‘Gitmek istemiyoruz maça’ diyorlar. Malı iyi vereceksin. Ömer Bayram falan standart adamlar. Emre Mor farklı bir oyuncu ve o tip oyuncu az var.
9
TAKIMDA ÇETE VAR O ZAMAN
Diagne ‘Bana top atmıyorlardı, Falcao’ya da atmıyorlar’ diyor. O zaman bu takımın içerisinde bir çete var ve bu çeteyi çözecek olan da teknik direktör. Diagne’yi kim beğenmedi? Mbaye Diagne Galatasaray’a faydalı oldu. Galatasaray’dan aldığını verdi ve gitti.
8
"BİR FIRÇA YEMİŞLER"

"İlk 20 dakika Galatasaray mücadele ediyor gözüktü ama ayağında top olan oyuncuya çıkıp kendilerini göstermediler. Top ayağındaki adamı seyretti Galatasaraylı oyuncular. Bir baskı, bir gerginlik vardı. Bir fırçayı yemişler."

7
"ANDONE, FALCAO'YU KENARA ATTI"

"Andone denen oyuncuyu transfer etti Galatasaray bu akşam. Falcao, Falcao, Falcao. Herkes ezildi Falcao'nun altında. Andone, bu gece Falcao malcao hepsini kenara attı, Diagne de dahil."

6
"ANDONE ÇOK AKILLI OYUNCU"

Andone çok hareketli, ayağı çok iyi, vuruşu, top tekniği, adam geçişi müthiş. Çok akıllı oyuncu. Ceza alanı dışında yormuyor kendini. 30 metrede falan alıyor veriyor.

5
"EMRE MOR GEÇİYOR AMA..."

Emre Mor aynı şeyi yapmıyor. 35 metrede alıyor geçiyor, geçme. 35 metrede ver, 15 metreyi diri kullan. Akıllı oyuncu, ceza alanı civarında gücünü kullanır. Orada çalım atsan ne yapacaksın, kaleye 35 metre var. Orada kullanma sen onu becerini. Emre Mor son derece gereksiz yapıyor. Adamı güzel geçiyor ama bir işe yaramıyor.

4
"TERİM'İN EMRE MOR'U KAZANMASI LAZIM"

Şu bir gerçek, Fatih Terim'in öyle veya böyle Emre Mor'u kazanması lazım. Andone de tuttu bu akşam, yoğurt tuttu. Falcao da enteresan. 15 gündür idmana çıkmamış adam. İkinci bir Van Persie davası olmasın.

3
"ŞENER 10 ÜZERİNDEN 5-6 OYNAR"

Galatasaray ağır hücum ediyordu. Bugün ileriye, araya doğru oynuyor. Ömer Bayram, kapasitesinde iyi oynuyor. Şener Özbayraklı, tahminimden daha iyi yere sağlam basıyor. Şener, standart bir oyun şeklidir. 10 üzerinden 4 oynamaz, 5-6 oynar, 8 oynayamaz. Fakat, 3-4 çok nadir oynar.

2
"NAGATOMO'YU YOLLAYACAKSIN"

Yuto Nagatomo, o ciğer sakatlığından sonra bir türlü tutmadı. Yollayacaksın artık, yollayacaksın.

1
"OTOBÜS DURAĞI DEĞİL Kİ BU"

Florin Andone, epeyi bir fark edecek. Falcao dönebilir ama dönecek de, forma giyecek de, oynayacak da... En az 6-7 maç ister. Yani, otobüs durağı değil ki bu, bekleyeceksin götürecek. Andone epeyi iyi. Rumen milli takımının oyuncusu. Ayağı çok iyi.