Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın ve transfer açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
5
AHMET NUR ÇEBİ'DEN AÇIKLAMALAR

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...

4
"DEĞİŞİK BİR SEZON GEÇİRECEĞİZ"

Türk futbolu için hayırlı bir sene, kazasız belasız bir yıl olmasını diliyorum. Pandeminin etkilerini gördük, hocamızın rahatsızlığı, daha öncesinde benim. Başka takımlarda başka futbolcular... Değişik bir sezon geçireceğiz. Umarım kazasız belasız bu sezonu tamamlarız" dedi.

3
"TARAFTAR BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ"
İşin ilginç tarafı seyirci yok, en kötü tarafı o. Taraftar benim için çok kıymetli. Onlarsız sezona başlıyoruz. Bir taraftan da bu işin oynanması gerekiyor. Dünya futboluna entegre olmuş bir Türk futbolu var. Biz de onun içerisinde olmak zorundayız.
2
"HOCASIZ BAŞLIYORUZ"
Hocamızın rahatsızlığı bizi tabii ki üzdü. Nereden bakarsanız 2-3 maç karantina nedeniyle takımın başında olamayacak. Bunlar bizim için zorlu süreç, talihsizlik, kısmetsizlik. Trabzon gibi zor bir deplasmanda başlıyoruz. Hocasız başlıyoruz. Tek teselli yönetici arkadaşlarla birlikte buradayız. İnşallah takıam moral vermiş oluruz.
1
"TRANSFER DÖNEMİ BİTMEDİ"
Daha transfer dönemi bitmedi. Kimin ne transfer yapıp yapmayacağı belli değil. Taraftara sabır diliyorum. herkese hayırlı uğurlu olsun. Ben taraftarıma bakınca bu süreçten en çok etkilenen biz olacağız. Kavuşuruz çok yakında, sağlık olsun.